Zamknij

Sara James po sukcesie w USA wyjedzie z Polski? Opowiedziała, co irytuje ją w Polakach

20.09.2022 08:37

Sara James nie wygrała amerykańskiego "Mam talent", jednak zjednała sobie sporą część tamtejszych widzów i jurorów. Wokalistka wyjedzie z Polski?

Sara James
fot. YouTube/Screen/America's Got Talent

Sara James po swojej muzycznej przygodzie w USA wróciła do Polski. W finale "Mam talent" wyznała w wywiadzie, że tęskni za krajem i nie może się doczekać powrotu.

Sara James opowiedziała, co najbardziej irytuje ją w Polakach

Na lotnisku młoda artystka została przywitana przez grono fanów i dziennikarzy, którym odpowiedziała na kilka pytań. W rozmowie z O2 przyznała, czego nie lubi w swoich rodakach.

Wokalistka przyznaje, że Polakom brakuje samokrytyki, za to bardzo szybko potrafią oceniać innych.

Myślę, że jesteśmy samokrytyczni. To nie jest zła cecha, ale uważam, że nie wolno być zbyt ciężkim dla siebie. I nie można pluć hejtem. Po co coś takiego? Jesteśmy razem na tej planecie, przestańcie tak robić. Amerykanie więcej się uśmiechają, mają więcej radości życia. I tego powinniśmy mieć więcej, bo ludzie u nas chodzą smutni.

Sara James po sukcesie w USA wyjedzie z Polski? Wokalistka odpowiada

Wokalistka wyznała, że chciałaby mieszkać w Stanach Zjednoczonych. James podkreśla jednak, że nie stanie się to w najbliższej przyszłości, bo ma plany związane z Polską. Zaznaczyła również, że kiedy będzie już dorosła, zdecydowanie chce spróbować wyjazdu.

Sara James podczas finału "America's Got Talent" wykonała wielki hit Kate Bush "Running Up That Hill". Uczestnictwo Polki w programie podzieliło Amerykanów. Część z nich była oburzona faktem, że artystka nie wygrała show. Inni z kolei nie kryli zniesmaczenia, że James w ogóle wzięła w nim udział. W komentarzach zaznaczali, że tytuł programu jasno wskazuje, jakiego pochodzenia powinni być jego uczestnicy.

loader