Zamknij

Sanah zaliczyła wpadkę na koncercie. "Koncert bez wpadki Zuzi to nie koncert" [WIDEO]

04.08.2022 13:03

Sanah zaliczyła wpadkę na jednym ze swoich ostatnich koncertów w Poznaniu. Na nagraniu widać, że artystka nie przejęła się pomyłką, podobnie jak jej fani.

Sanah w Poznaniu
fot. dominik_zajaczkowski/TikTok/Screen

Sanah, a właściwie Zuzanna Jurczak to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej trzeci album zbliża się do sukcesu dwóch poprzednich. "Uczta" jest absolutnym hitem, jeśli chodzi o sprzedaż w naszym kraju.

Wpadka sanah na koncercie w Poznaniu

Również koncerty artystki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sanah aktualnie promuje swój najnowszy album występami. Wokalistka już wkrótce wystąpi na festiwalu w Rudzie Śląskiej, Gdańsku, Ustce i Chorzowie. W lato fani wokalistki będą mogli posłuchać hitów idolki także podczas serii koncertów pod szyldem "Letnie Brzmienia".

Jeden z ostatnich występów Zuzanny odbył się na Polanie Harcerza w Poznaniu. Fani wyłapali wówczas małą wpadkę wokalistki. Nagrania z nieco niezręcznego momentu pojawiły się na TikToku.

Sanah pomyliła się na koncercie. Jej reakcja jest bezcenna

Oprócz największych hitów sanah oraz jej nowych utworów, fani na koncercie mogą usłyszeć także covery w wykonaniu ulubienicy. Jednym z nich jest hit Taylor Swift "Shake It Off". To właśnie w trakcie wykonywania tego przeboju, młoda wokalistka się pomyliła.

Sanah nieco za szybko zaczęła recytować fragment piosenki. Jak widać na poniższym nagraniu, zupełnie nie przejęła się sytuacją i dokończyła kawałek.

W komentarzach do filmu czytamy, że małe wpadki zdarzają się artystce często, jednak nie psują one odbioru występu, wręcz przeciwnie. Fani są zachwyceni Zuzanną, która z każdej sytuacji potrafi wyjść z twarzą.

Artysta 100% Potrafi się od razu podnieść po każdym potknięciu.

Słuchajcie, ale to pokazuje, że nie śpiewa z playbacku.

Koncert bez wpadki u Zuzi, to nie koncert.

loader