Zamknij

Sanah i Vito Bambino w nowym singlu "Ale jazz!". Będzie hit 2021 roku? [WIDEO]

14.01.2021 15:01
Sanah i Vito Bambino w nowym singlu "Ale jazz!". Będzie hit 2021 roku? [WIDEO]
fot. Materiały prasowe

Sanah i Vito Bambino zaprezentowali wspólny singiel „Ale jazz!”. Wyjątkowy duet zapowiada kolejną płytę wokalistki, która podbiła listy przebojów hitami „Szampan” i „Melodia”. Do internetu trafił oficjalny teledysk promujący piosenkę „Ale jazz!”.

„Ale jazz!” Sanah to nowy singiel zapowiadający drugą płytę piosenkarki. Do współpracy przy utworze artystka zaprosiła popularnego muzyka, Vito Bambino.

W internecie pojawił się oficjalny teledysk promujący piosenkę „Ale jazz!” Sanah i Vito Bambino, który nakręcono w jednym z warszawskich teatrów.

Sanah brała kiedyś udział w "Mam Talent" i "The Voice of Poland". Jak jej poszło?

Sanah i Vito Bambino we wspólnym singlu „Ale jazz!”

Sanah zaprezentowała nowy singiel „Ale jazz!”, w którym gościnnie pojawia się Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski z popularnego zespołu Bitamina.

Co ciekawe, współpraca z muzykiem była jednym z marzeń wokalistki. Jak przyznała Sanah, Vito Bambino inspirował ją od początku kariery.

Piosence „Ale jazz!” Sanah i Vito Bambino towarzyszy teledysk nakręcony w Teatrze Studio Buffo w Warszawie. W nawiązującym do początku ubiegłego wieku klipie pojawia się wielu gości, m.in. muzycy występujący z artystką na koncertach oraz dziecięcy zespół taneczny.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe