Zamknij

Sanah i Sobel sparodiowani. Zamiast "cześć, jak się masz?" piosenka o cenach paliwa [WIDEO]

24.11.2021 14:24
Sanah i Sobel
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/Karol Makurat/REPORTER

Sanah i Sobel nagrali niedawno wspólny utwór "cześć, jak się masz?". Kompozycja już doczekała się parodii. Oto "6 złotych za litr" autorstwa grupy LETNI.

Sanah połączyła niedawno siły z Soblem. Muzycy nagrali razem utwór "cześć, jak się masz?". Artyści w ramach premiery kawałka przyznali, że już od dłuższego czasu chcieli podjąć współpracę. Ta okazała się strzałem w dziesiątkę, a utwór szybko stał się hitem.

Sanah i Sobel sparodiowani. Oto nowa wersja "cześć, jak się masz?"

Kompozycja jest emocjonalnym dialogiem o potędze miłości. Sobel zapowiadając utwór, podkreślał, że muzycy chcieli przekazać, że uczucie może być tak silne, że aż bolesne. Inny pomysł na wykorzystanie melodii miał duet LETNI, który stworzył parodię kawałka.

LETNI również postanowił odnieść się w swojej interpretacji do bólu. Jednak w ich klipie cierpienie przejawia się w zupełnie inny sposób. Duet śpiewa o rosnących cenach za paliwo i ubolewa, że za litr trzeba zapłacić już powyżej 6 złotych.

LETNI prezentuje parodię sanah i Sobla w "6 zł za litr"

"6 zł za litr" staje się hitem internetu. W sieci teledysk odtworzono już ponad 4,5 miliona razy. Nic dziwnego, problem rosnących cen paliw dotyka każdego z nas, nie tylko kierowców.

Jak słuchamy w refrenie:

Nie wiem, ile hajsu nam potrzeba, by zapełnić bak. Pytałaś, jaka cena, nie chce ściemniać - zdrożał nawet gaz. Tankujemy cyk, zawsze za pięć dych. To nie "Need For Speed”, 6 złotych za litr.

LETNI nie tylko postanowił naśladować linię melodyczną i styl wokalu Sobla i sanah, muzycy w teledysku wystąpili w specjalnej charakteryzacji i misternie dobranych strojach.

Efekt wysiłków twórców z LETNIego możecie zobaczyć poniżej:

Fani artystów są zachwyceni. W komentarzach pojawiły się żarty, że jeśli tak dalej pójdzie, słuchacze będą już za chwilę wracać do tego kawałka, z rozrzewnieniem wspominając niskie ceny paliw.

Mega szacunek za ogrom pracy, jaki wkładacie w wasze parodie. Profesjonalizm przewyższa oryginał. Dobrze się was słucha, potraficie polepszyć humor - pisze jeden z fanów.

Kocham to, jak każdy wers sylabicznie zgadza się z oryginałem i do tego meega fajnie napisany tekst, który jest zabawny i zgadza się z dzisiejszymi realiami - dodaje inny.