Zamknij

Sanah wydała nową piosenkę. "Kolońska i szlugi" będzie jej największym hitem? [WIDEO]

29.10.2021 09:01

Sanah zaprezentowała nową piosenkę "kolońska i szlugi", na której premierę fani czekali od kilku miesięcy. Co więcej, utwór doczekał się nie jednej, a dwóch wersji. Kawałek promuje nadchodzącą trasę koncertową piosenkarki i specjalną wersję albumu "Irenka", które ukaże się już w listopadzie. Do internetu trafił także oficjalny teledysk współreżyserowany przez Sanah.

Sanah
fot. mat. prasowe

Sanah podbija polską branżę muzyczną. Młoda wokalistka wydaje przeboje za przebojami, a jej koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki. Niedawno zaprezentowała nowoczesną wersję polskiej pieśni ludowej "Przyjdzie Panie zaginąć", a teraz artystka podzieliła się z fanami zupełnie nowym utworem - "kolońska i szlugi". Teledysk jest już w sieci!

Sanah wydała nową piosenkę "kolońska i szlugi". Promuje ją 8-minutowy teledysk

Piosenka "kolońska i szlugi" Sanah została wydana w dwóch wersjach podstawowej i wersji „do snu”, które są dostępne w serwisach streamingowych. Promuje ją 8-minutowy teledysk, który był współreżyserowany przez samą piosenkarkę.

W zapowiedzi czytamy, że "kolońska i szlugi" to „najsłynniejsza niewydana piosenka ostatnich lat”. Od wielu miesięcy Sanah zapowiadała premierę utworu, a zagrany przez nią fragment podczas jednego z koncertów stał się viralowym hitem na TikToku i w serwisie YouTube.

Tytułem piosenki została nazwana także trasa koncertowa „Kolońska i szlugi tour”, w ramach której od końca października do połowy grudnia Sanah zagra w największych salach w Polsce – krakowskiej Tauron Arenie, łódzkiej Atlas Arenie czy warszawskim Torwarze.

Nowa wersja płyty "Irenka". Kiedy premiera albumu?

"Kolońska i szlugi" zapowiada również specjalną wersję drugiego albumu studyjnego Sanah "Irenka".

"Irenka (Final Edition)" ukaże się już 5 listopada. Na płycie, oprócz utworu "kolońska i szlugi", pojawią się także inne dodatkowe i niepublikowane wcześniej nagrania.

RadioZET.pl/mat.prasowe