Zamknij

Sabrina Salerno śpiewała kiedyś wielki hit "Boys". Dziś trudno uwierzyć, że ma 54 lata [FOTO]

22.06.2022 13:58
Sabrina Salerno
fot. TheHolydiver20/YouTube

Sabrina Salerno znana z hitu "Boys" dzisiaj ma 54 lata. Wokalistka publikuje kolejne piękne zdjęcia i zachwyca kondycją. Trudno uwierzyć w jej wiek.

Sabrina Salerno to włoska piosenkarka, aktorka, prezenterka telewizyjna oraz modelka. Artystka urodziła się w 1968 roku w Genui, a popularność zyskała w późnych latach 80.

Sabrina Salerno wykonywała hit "Boys". Dzisiaj ma 54 lata

Jest najbardziej znana z hitu "Boys (Summertime Love", który ukazał się 29 maja 1987 roku i podbił nie tylko Włochy. Dotarł do pierwszego miejsca list przebojów we Francji, Szwajcarii, Finlandii i Niemczech. Piosenkę wkrótce zaczęła nucić cała Europa, a nawet Australia.

Sukces udało się osiągnąć również dzięki teledyskowi nakręconemu do piosenki w hotelu Florida w Jesolo. Na nagraniu Sabrina pływa w basenie i co jakiś czas odsłania piersi.

Jak dziś wygląda Sabrina znana z hitu "Boys"?

Dzisiaj Sabrina Salerno ma 54 lata, jednak wiele osób obserwujących jej zdjęcia na Instagramie nie może w to uwierzyć. Wokalistka jest w świetnej kondycji, a jej profil w popularnym medium społecznościowym śledzi 1.2 miliona osób.

Na profilu Sabriny przeważają sesje zdjęciowe w strojach kąpielowych, jednak artystka pokazuje obserwującym także swoje podróże oraz ćwiczenia, które pozwalają jej zachować kondycję oraz figurę idealnie wpasowującą się w aktualny kanon piękna.