Zamknij

Roztańczony Narodowy 2020 - czy się odbędzie 26 września w Warszawie?

25.08.2020 12:13

Czy Roztańczony Narodowy w 2020 roku się odbędzie? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy zdążyli już zakupić bilety na to muzyczne wydarzenie. Szczegóły dotyczące tego, czy odbędzie się Roztańczony Narodowy 2020 w Warszawie, można znaleźć poniżej.

Roztańczony Narodowy 2020 - czy się odbędzie 26 września w Warszawie?
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Roztańczony Narodowy 2020 - ARTYŚCI, BILETY: kto wystąpi na muzycznym wydarzeniu w Warszawie? Kiedy odbędzie się impreza? Gdzie i w jakiej cenie można zakupić bilety? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kto wystąpi na Roztańczonym Narodowym w 2020.

Roztańczony Narodowy 2020 - czy się odbędzie? 

Informacje na temat tego, czy odbędzie się Roztańczony Narodowy 2020, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu muzyczne wydarzenie cieszy się ogromną popularnością i rokrocznie w imprezie biorą udział prawdziwe tłumy. Dla wszystkich, którzy chcieli się pobawić w tym roku przy muzyce disco, nie mamy dobrych wiadomości - Roztańczony Narodowy nie odbędzie się w 2020 roku.

Przypomnijmy, że impreza początkowo zaplanowana była na sobotę, 26 września 2020. Podczas wydarzenia, które miało odbyć się tradycyjnie na PGE Narodowym w Warszawie, miały wystąpić m.in. takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Sławomir, Boney M, Gromee, Mig, After Party czy Łobuzy.

Czy odbędzie się Roztańczony Narodowy 2020?

Pod koniec sierpnia 2020 na oficjalnym profilu Roztańczonego PGE Narodowego w mediach społecznościowych pojawiła się następująca informacja:

Drodzy! Ze względu na sytuację związaną z epidemią oraz obostrzeniami zgodnie, z którymi w wydarzeniach masowych może wziąć udział ograniczona liczba osób, zdecydowaliśmy o zmianie terminu Roztańczonego PGE Narodowego. Jak wiecie, nasze wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i co roku bierze w nim udział komplet widzów. Dlatego ze względu na Wasze bezpieczeństwo zdecydowaliśmy o zmianie terminu koncertu z 26.09.2020 na 25.09.2021.

Organizatorzy muzycznej imprezy dodali także, że wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

RadioZET.pl