Zamknij

Roksana Węgiel wystąpi na dorosłej Eurowizji? Zdradziła Radiu ZET swoje plany [WIDEO]

11.06.2021 16:30

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior. Nic więc dziwnego, że wielu fanów liczy także na udział wokalistki w dorosłej Eurowizji. Co na to sama piosenkarka? W trakcie specjalnej sesji Q&A dla Radia ZET Roxie pozwoliła sobie na komentarz i zdradziła, czy chce wystąpić na Eurowizji.

Roksana Węgiel Radio ZET
fot. Radio ZET

Roksana Węgiel wydała nowy singiel „Korona”, który miał swoją gorącą premierę w piątek na antenie Radia ZET. Młoda wokalistka wzięła udział także w specjalnej sesji Q&A na naszym Facebooku, gdzie odpowiadała na pytania fanów.

Zobacz także: Krzysztof Zalewski w „ZET Akustycznie”. Zaśpiewał wielki hit Billie Eilish [WIDEO]

Roksana Węgiel pojedzie na dorosłą Eurowizję? Komentarz piosenkarki w Radiu ZET

W trakcie Q&A Roksana Węgiel została zapytana przez fanów o Eurowizję i swój ewentualny udział w dorosłej odsłonie popularnego konkursu. Wokalista ma już doświadczenie w eurowizyjnym świecie, ponieważ w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Czy chciałaby pojawić się także na normalnej Eurowizji? Jej odpowiedź może zaskoczyć wielu fanów.

To pytanie, które non stop obija mi się o uszy. Szczerze mówiąc, nie jestem przekonana do dorosłej Eurowizji. Na razie tego nie czuję. Może kiedyś. Warunkiem jest na pewno świetny numer – skomentowała krótko Roxie.

loader

Choć Roksana Węgiel nie miała czasu obejrzeć całej Eurowizji 2021, przyznała w Radiu ZET, że bardzo trzymała kciuki za Polskę i kibicowała Rafałowi Brzozowskiemu, któremu nie udało się ostatecznie awansować do wielkiego finału.

W trakcie Q&A piosenkarka opowiedziała również o najnowszym singlu, pracach nad kolejnym albumem, ulubionych piosenkach, czasach „The Voice Kids” i Eurowizji Junior, a także o współpracy z Sanah. Zdradziła też, że nagrała teledysk z Ekipą. Poniżej pełny zapis rozmowy z Roxie.

Zobacz także: Roksana Węgiel nagrała teledysk z Ekipą. W Radiu ZET zdradziła szczegóły klipu

Roksana Węgiel i nowy singiel "Korona"

Nowy singiel Roksany Węgiel nosi tytuł „Korona”. Choć to słowo obecnie kojarzy się przede wszystkim z trwającą pandemią koronawirus, utwór Roxie porusza zupełnie inny temat. Wokalistka ujawniła na antenie Radia ZET znaczenie piosenki.

– Tytułowa korona to jest przenośnia. Chodzi o relację z samym sobą. Aby dbać o swoje wnętrze, swoją duszą i żeby tego nie zatracić. Żeby nie zatracić siebie. Nauczyłam się tego za sprawą licznych kryzysów, które mnie spotkały. Dzięki tym upadkom mogłam wyciągnąć najwięcej wniosków i dzięki temu jestem silniejsza – powiedziała na antenie Radia ZET i dodała: „W teledysku jest trochę tańca. Cieszę się, że mogłam wykorzystać swoje umiejętności, które nabyłam w programie tanecznym. Ta piosenka jest bardzo bliska mojemu sercu. Pierwszy raz miałam tak ogromny wpływ na to, co się dzieje w scenariuszu. Jestem również współtwórczynią „Korony”. To takie moje dziecko”.