Zamknij

Roksana Węgiel nagrała teledysk z Ekipą. W Radiu ZET zdradziła szczegóły klipu [WIDEO]

11.06.2021 15:48

Roksana Węgiel i Ekipa nagrali razem piosenkę „Napad na bank”. W trakcie sesji Q&A na Facebooku Radia ZET piosenkarka zdradziła internautom, że teledysk promujący utwór jest już nagrany. Co więcej, Roxie ujawniła kilka szczegółów na temat wspólnego wideoklipu z Ekipą.

Roksana Węgiel Radio ZET
fot. Radio ZET

Roksana Węgiel wydała nowy singiel „Korona”, który miał swoją gorącą premierę w piątek na antenie Radia ZET. Młoda wokalistka wzięła udział także w specjalnej sesji Q&A na naszym Facebooku, gdzie odpowiadała na pytania fanów.

Zobacz także: Krzysztof Zalewski w „ZET Akustycznie”. Zaśpiewał wielki hit Billie Eilish [WIDEO]

Roksana Węgiel w Radiu ZET o wspólnej piosence i teledysku z Ekipą

Podczas Q&A Roksana Węgiel potwierdziła, że nagrała piosenkę razem z Ekipą, czyli bijącą rekordy popularości grupą youtuberów i influencerów ze słynnym Frizem na czele. Utwór będzie nosił tytuł „Napad na bank” i ukaże się wkrótce.

Roksana Węgiel w rozmowie z Radiem ZET zdradziła, iż nagrała już nawet oficjalny teledysk z Ekipą. Specjalnie dla naszych słuchaczy i internautów ujawniła kilka szczegółów wyczekiwanego klipu.

Będzie ciekawe zakończenie, ciekawa puenta w tym teledysku. Mogłoby się wydawać na początku, że jestem po drugiej stronie, że jestem takim dobrym policjantem. Ale będziecie musieli obejrzeć klip, żeby zrozumieć, o co konkretnie chodzi. Zapraszam do oglądania. Musimy wyczekiwać, bo sama jeszcze nie wiem, kiedy będzie premiera – powiedziała Roxie.

W trakcie Q&A piosenkarka opowiedziała również o najnowszym singlu, pracach nad kolejnym albumem, ulubionych piosenkach, czasach „The Voice Kids” i Eurowizji Junior, a także o współpracy z Sanah. Poniżej pełny zapis rozmowy z Roxie.

Roksana Węgiel i nowy singiel "Korona"

Nowy singiel Roksany Węgiel nosi tytuł „Korona”. Choć to słowo obecnie kojarzy się przede wszystkim z trwającą pandemią koronawirus, utwór Roxie porusza zupełnie inny temat. Wokalistka ujawniła na antenie Radia ZET znaczenie piosenki.

– Tytułowa korona to jest przenośnia. Chodzi o relację z samym sobą. Aby dbać o swoje wnętrze, swoją duszą i żeby tego nie zatracić. Żeby nie zatracić siebie. Nauczyłam się tego za sprawą licznych kryzysów, które mnie spotkały. Dzięki tym upadkom mogłam wyciągnąć najwięcej wniosków i dzięki temu jestem silniejsza – powiedziała na antenie Radia ZET i dodała: „W teledysku jest trochę tańca. Cieszę się, że mogłam wykorzystać swoje umiejętności, które nabyłam w programie tanecznym. Ta piosenka jest bardzo bliska mojemu sercu. Pierwszy raz miałam tak ogromny wpływ na to, co się dzieje w scenariuszu. Jestem również współtwórczynią „Korony”. To takie moje dziecko”.