Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Roksana Węgiel, Ava Max, Daria Zawiałow, Paweł Domagała i inni

11.06.2021 09:40

Tak bogatego w premiery piątku dawno nie było. Słuchacze Radia ZET usłyszą mnóstwo nowych utworów, które wkrótce mogą pobić listy przebojów. Przed nami premiery nowych singli m.in. Roksany Węgiel, Avy Max, Maroon 5, Pawła Domagały czy Darii Zawiałow.

Daria Zawiałow
fot. mat. prasowe

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze premiery polskich i zagranicznych artystów.

Jessie J – „I Want Love”

Jessie J to jedna z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek, która może pochwalić się hitami podbijającymi listy przebojów na całym świecie, m.in. „Price Tag”, „Domino” czy „Bang Bang” z Arianą Grande i Nicki Minaj.

Teraz artystka powraca po dłuższej przerwie z zupełnie nowym singlem „I Want Love”, który stworzyła we współpracy z Ryanem Tedderem, wokalistą, producentem i członkiem zespołu OneRepublic. W najnowszym utworze Jessie J śpiewa o tym, jak ważne jest, byśmy kochali samych siebie.

Chciałam powrócić z utworem, który zabrzmi klasycznie i współcześnie zarazem. Epicki wokal i klimat, który z miejsca przenosi na parkiet. Nie mogę doczekać się, aż będziecie mogli tańczyć i śpiewać razem ze mną – mówi artystka.

„I Want Love” to pierwsza zapowiedź piątego pełnowymiarowego albumu Jessie J, nad którym artystka również będzie pracować z Ryanem Tedderem – w roli kompozytora i producenta wykonawczego.

Premiera „I Want Love” Jessie J na antenie Radia ZET po godz. 13:00.

Roksana Węgiel – „Korona”

Roksana Węgiel powraca z nowym singlem zatytułowany „Korona”. Tuż po premierze utworu w Radiu ZET Roxie weźmie udział w specjalnej sesji Q&A na naszym Facebooku, podczas której będziecie mogli zadawać jej pytania. Śledźcie profil Radia ZET.

 To piosenka o wewnętrznej przemianie, niesłabnącej motywacji i sile, mimo coraz to nowych przeciwności. Być może manifest to za duże słowo, ale to zdecydowanie opowieść o tym, jak ważna jest relacja ze sobą, bez oglądania się na to, co mówią i myślą o nas inni. Nie ma chyba nikogo, kto by się nie zgodził, że wszystko, co widzą i wiedzą o nas ludzie, to tylko mały kawałek, urywek całej historii – czytamy w zapowiedzi utworu.

Premiera „Korona” Roksany Węgiel na antenie Radia ZET po godz. 14:00.

Topic, Bebe Rexha – „Chain My Heart”

Topic to niezwykle popularny niemiecki DJ, który ma na swoim koncie już współpracę m.in. z Nico Santosem, A7S, Ally Brooke czy ATB. Teraz łączy siły z amerykańską piosenkarką, Bebe Rexha, znaną z przebojów „Meant to Be”, „I’m a Mess” czy „In the Name of Love” z Martinem Garrixem.

Premiera „Chain My Heart” Topic i Bebe Rexha na antenie Radia ZET po godz. 15:00.

Ava Max – „Everytime I Cry”

Ava Max wydaje hit za hitem. Amerykańska gwiazda podbiła niedawno listy przebojów utworami „My Head & My Heart” i „Kings & Queens”. Przyszła pora na zupełnie nowy singiel zatytułowany „Everytime I Cry”. Piosenkę wyprodukował słynny producent Cirkut, który wcześniej stworzył hity Katy Perry, Miley Cyrus, Britney Spears czy Rihanny.

Premiera „Everytime I Cry” Avy Max na antenie Radia ZET po godz. 16:00.

Michael Patrick Kelly – „Throwback”

Michael Patrick Kelly podbił serca słuchaczy Radia ZET wielkim przebojem „Beautiful Madness”. Teraz pora na kolejny singiel zatytułowany „Throwback”.

43-letni artysta skupia się obecnie na solowej karierze, ale wielu Polaków kojarzy go z The Kelly Family, kultowego zespołu, który bił rekordy popularności w latach dziewięćdziesiątych. Jednym z ich największych hitów jest utwór „An Angel”.

Premiera „Throwback” Michaela Patricka Kelly’ego na antenie Radia ZET po godz. 17:00.

Paweł Domagała – „Łe Łe”

Paweł Domagała powraca z zupełnie nowym singlem zatytułowanym „Łe Łe”. W związku z premierą utworu artysta pojawi się po godz. 18:00 na antenie Radia ZET, gdzie opowie naszym słuchaczom o najnowszej piosence.

Maroon 5 – „Lost”

Najnowszy album Maroon 5 zatytułowany „Jordi” miał swoją premierę 11 czerwca, a promuje go m.in. utwór „Lost”. Na płycie pojawiło się wielu gości, m.in. Stevie Nicks, Megan Thee Stallion czy H.E.R. „Jordi” to najbardziej osobisty album w dotychczasowym dorobku grupy. Tytuł to dedykacja dla pierwszego menedżera Maroon 5, Jordana Feldsteina, który zmarł kilka lat temu.

 Tęsknię za nim każdego dnia. Jestem dumny, że mogliśmy uwiecznić jego imię w ten spoób w historii zespołu. To on pomógł nam go zbudować, na każdym kroku. Jordi, kochamy cię – mówi Adam Levine.

Premiera „Lost” Maroon 5 na antenie Radia ZET po godz. 21:00.

Daria Zawiałow – „Wojny i Noce”

Daria Zawiałow wydała swój najnowszy, trzeci już album „Wojny i noce”, który promuje singiel pod tym samym tytułem.

Utwór doczekał się wyjątkowego teledysku anime, który był wielkim marzeniem piosenkarki. Jak zdradziła na swoim Instagramie, prace nad animowanym wideoklipem trwały kilka miesięcy. Tworzył go cały sztab ilustratorów i animatorów.

Premiera „Wojny i noce” Darii Zawiałow na antenie Radia ZET po godz. 21:00.