Zamknij

Robbie Williams zagra wyjątkowy koncert w Polsce z okazji 25-lecia kariery [DATA, MIEJSCE, BILETY]

26.09.2022 11:21

Robbie Williams ogłosił koncert w Polsce. Muzyk pojawi się w naszym kraju w 2023 roku z okazji swojego 25-lecia na scenie. Artysta zapowiada wyjątkowe wydarzenie.

Robbie Williams
fot. mat.prasowe

Robbie Williams zagra koncert w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie? Jak kupić bilety na występ? Sprawdź poniżej.

Robbie Williams na koncercie w Polsce w 2023 roku. Gdzie? Kiedy?

Robbie Williams ogłosił nowe daty europejskiej trasy koncertowej "The XXV Tour". Muzyk podczas występów będzie świętował z fanami 25-lecie solowej kariery. W ramach tournée Williams odwiedzi także Polskę.

Koncert Robbiego Williamsa w Polsce odbędzie się 12 marca 2023 roku w TAURON Arena Kraków.

Zobacz też: Robbie Williams specjalnie dla Radia ZET: „Bycie ojcem zmieniło moje życie na lepsze” 

Nowa trasa Williamsa rozpocznie się 20 stycznia 2023 roku w Bolonii we Włoszech, a następnie obejmie takie europejskie miasta jak Paryż, Amsterdam, Berlin, Kraków i Barcelona. Będzie ona celebracją 25-lecia działalności artysty. Na początku września na półki sklepowe trafiła płyta "XXV”, na której znaleźć można jego największe solowe przeboje i ulubione utwory fanów.

Płyta "XXV” już w pierwszym tygodniu po premierze notowała szczyty list przebojów. Na początku września Robbie Williams po raz 14 trafił na 1. miejsce zestawień w Wielkiej Brytanii, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez Elvisa Presley’a, który na topie brytyjskich list znalazł się 13 razy. Obecnie tylko The Beatles mają na koncie więcej numerów 1 na wyspach niż Robbie, który króluje w kategorii wykonawców solowych. Po dodaniu albumów wydanych z formacją Take That liczba brytyjskich numerów jeden w przypadku Williamsa rośnie aż do 19. Dzięki temu zajmuje on drugą lokatę w zestawieniu artystów cieszących się największą liczbą pierwszych miejsc w Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę zarówno twórczość solową, jak i w zespole. Wyżej od Robbiego Williamsa jest tylko Paul McCartney.

Robbie Williams na koncercie w Polsce. Bilety

Wejściówki na koncert Williamsa w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 30 września. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony LiveNation.pl.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 28 września o godz. 10.00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 29 września o godz. 10.00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 30 września o godz. 10.00