Zamknij

Robbie Williams udzielił wywiadu nago. Dziennikarze w szoku, ich miny mówią wszystko [WIDEO]

11.08.2022 14:38
Robbie Williams nago
fot. twitter.com/thisisheart

Robbie Williams zszokował dziennikarzy Heart Radio w trakcie wywiadu. Wokalista rozmawiał z prezenterami wprost ze swojego łóżka, a podczas rozmowy pochwalił się, że leży nago. Dziennikarze brytyjskiego radia nie kryli szoku, a ich miny mówią same za siebie.

Robbie Williams zaprezentował niedawno nowy singiel „Lost”, który zapowiada jego płytę „XXV”. Album ukaże się już we wrześniu, więc nic dziwnego, że artysta ma obecnie napięty grafik i udziela wielu wywiadów.

Jeden z nich na pewno zapadnie w pamięć nie tylko internautom, ale także samym dziennikarzom. Mowa o rozmowie Robbiego Williamsa w Heart Radio, gdzie gwiazdor pojawił się zdalnie, a na pytania prezenterów odpowiadał, leżąc nago w łóżku. Szokujące wideo trafiło do sieci.

Zobacz: Robbie Williams miał zostać zamordowany. Wynajęto płatnego zabójcę

Robbie Williams udzielił wywiadu nago. Dziennikarze byli zszokowani [WIDEO]

Robbie Williams zdecydował się w dość nietypowy sposób promować swoją nową muzykę. Artysta umówił się na wywiad online z brytyjskim Heart Radio, ale w trakcie rozmowy nie wyszedł nawet z łózka. Co więcej, muzyk nawet się nie ubrał, co natychmiast zauważyli prezenterzy porannej audycji, Jamie Theakston i Zoe Hardman.

Czy ty jesteś nago?! – zapytał Theakston, a Williams natychmiast odpowiedział: „Tak, pokażę ci…”.

48-letni piosenkarz skierował nagle kamerę w dół, pokazując nagi tors, a nawet udo, niebezpiecznie zbliżając się do okolic miejsc intymnych. Dziennikarze nie kryli zdziwienia, a prowadząca szybko zareagowała: „To już nam wystarczy, dziękujemy”.

Zszokowany prezenter Heart Radio zapytał, dlaczego nie potraktował umówionego wcześniej wywiadu poważniej, nie ubrał się i nie wyszedł nawet ze swojego łóżka.

Uważam, że ludzi powinni być bardziej autentyczni i bardziej zrelaksowani, kiedy udzielają wywiadów – stwierdził krótko Williams.

RadioZET.pl/metro.co.uk