Zamknij

Ringo Starr odwołał występ tuż przed koncertem. Beatles choruje, w jakim jest stanie?

04.10.2022 15:51

Ringo Starr odwołał koncert tuż przed jego rozpoczęciem z powodu choroby. 82-latek nie był w stanie wyjść na scenę, wstrzymał zaplanowaną na październik trasę.

Ringo Starr
fot. mpi04/Associated Press/East News

Ringo Starr zaniepokoił fanów. Artysta zaledwie kilka godzin przed zaplanowanym koncertem w Michigan's Four Winds Casino w New Buffalo odwołał swój występ. W sieci pojawiła się informacja, że muzyk choruje.

Ringo Starr nie był w stanie zagrać koncertu. 82-latek choruje

Trasa koncertowa byłego Beatlesa po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie napotkała problemy. Ringo Starr odwołał sobotni koncert, a zarządzający obiektem poinformowali, że muzyk "został dotknięty przez chorobę".

W oświadczeniu kasyna cytowanym przez Variety czytamy:

Ringo jest chory, miał nadzieję, że będzie w stanie kontynuować trasę, stąd tak późna decyzja, ale dolegliwość wpłynęła na jego głos, więc dzisiejszy występ, który miał rozpocząć się za kilka godzin, jest odwołany.

Okazało się, że zespół Ringo Starra przekłada także kolejne występy w kalendarzu. Zespół Starra oświadczył, że nie zagra żadnego z zaplanowanych koncertów do 9 października.

Ringo Starr odwołuje trasę. 82-latek zachorował na COVID-19

W sieci pojawiła się informacja, że Ringo Starr zachorował na COVID-19. Jak czytamy na Facebooku artysty:

Dziś potwierdzono, że Ringo ma covid, a jego obecna trasa zostaje wstrzymana, dopóki nie dojdzie do siebie. Ringo ma nadzieję wrócić na scenę tak szybko, jak to będzie możliwe.

Niewiadomo, w jakim stanie jest 82-latek. Wiemy natomiast, że wrócił już do domu, gdzie wraca do zdrowia.

loader

RadioZET.pl/Variety