Zamknij

Rihanna z nowym utworem. Pojawi się w hicie Marvela. Kiedy premiera singla z „Black Panther 2”?

26.10.2022 12:36

Rihanna w końcu wyda nową muzykę – uradowali się fani na całym świecie po najnowszym ogłoszeniu Marvel Studios. Kied premiera kawałka, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”?

Rihanna
fot. Rex Features/East News

Rihanna wraca do świata muzyki. Na ten moment fani czekali od dobrych sześciu lat, gdy ukazał się ostatni krążek piosenkarki z Barbadosu, „Anti”. Marvel Studios w minimalistycznej formie ogłosiło właśnie, że nagrodzona dziewięcioma statuetkami Grammy nagrała specjalną piosenkę na ścieżkę dźwiękową filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Kiedy możemy spodziewać się nowego singla?

Rihanna nagrała nowy singiel. Kiedy premiera? 

Wedle informacji, któr a pojawiła się na profilu Marvel Studios na Twitterze,  nowy hit Rihanny zawita do serwisów streamingowych już w najbliższy piątek, 28 października.

Utwór znajdzie się na ścieżce dźwiękowej nowego filmu Ryana Cooglera „Black Panther: Wakanda Forever”, który trafi do kin już 11 listopada.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” – co już wiemy o filmie?

Druga „Czarna Pantera” będzie kontynuacją świetnie przyjętego filmu z 2015 roku, który zdobył aż trzy statuetki Oscara i był nominowany w kategorii najlepszy film. Twórcy mieli jednak ciężki orzech do zgryzienia, gdyż w 2020 roku zmarł Chadwick Boseman, odtwórca głównej roli. Scenarzyści i reżyser znaleźli jednak sposób, by nowym filmem nie tylko uczcić pamięć o zmarłym aktorze, ale też nowym filmem oddać mu hołd. Nowa historia opowie o królestwie pogrążonym w żałobie i kolejnej walce o władzę. Sprawa będzie musiała rozegrać się szybko, bo właśnie z królestwa Atlantydy przybywa Namor, nowy superzłoczyńca, który może zagrażać bezpieczeństwu światowemu. Czy jednak mężczyzna rzeczywiście ma złe zamiary? Tego dowiemy się, oglądać kontynuację oscarowego hitu.

Czytaj także: Sara James poznała Jessicę Albę podczas pobytu w USA. Zaskakujące zdjęcia polskiej gwiazdy

loader

RadioZET.pl/Vulture/Twitter 

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET