Zamknij

Rihanna pozwana. Głupia wpadka może kosztować ją 10 milionów dolarów

17.08.2021 09:18

Rihanna została pozwana przez Coucou Chloe za użycie niewłaściwej wersji piosenki podczas jednego z pokazów Savage x Fenty. Francuska piosenkarka twierdzi, że przez wpadkę grożono jej śmiercią – marka Rihanny wykorzystała utwór z fragmentami hadisu, co oburzyło muzułmanów. Coucou Chloe domaga się 10 milionów dolarów zadośćuczynienia.

Rihanna
fot. IMP FEATURES/East News

Rihanna może słono zapłacić za wpadkę, do której doszło podczas jednego z pokazów jej marki bielizny Savage x Fenty. Piosenkarka została właśnie pozwana przez inną artystkę. Coucou Chloe domaga się 10 milionów dolarów odszkodowania za wykorzystanie złej wersji jej utwory w trakcie wydarzenia.

Zobacz także: Rihanna w seksownej bieliźnie. Pokazała niesamowite ciało: "Bogini" [FOTO]

Rihanna pozwana. Inna piosenkarka domaga się 10 milionów dolarów odszkodowania

Rihanna została pozwana przez Coucou Chloe za użycie niewłaściwej wersji jej piosenki "Doom" podczas pokazu bielizny Savage x Fenty w październiku zeszłego roku. W utworze miały pojawić się fragmenty hadisu, czyli zapisu tradycji dotyczącej czynów lub wypowiedzi Mahometa. Oburzyło to społeczność muzułmańską.

Choć barbadoska piosenkarka przeprosiła za błąd, francuska artystka zdecydowała się jednak złożyć pozew z powodu problemów, jakie spotkały ją po pokazie. Okazuje się, że Chloe musiała zmagać się z ogromną falą hejtu, a nawet groźbami śmierci, co doprowadziła ją do depresji i stanów lękowych.

Coucou Chloe zapewnia, że poinformowała Rihannę oraz jej współpracowników o dwóch wersjach piosenki i wyjaśniła, którego dokładnie utworu mogą użyć w trakcie pokazu modowego. W związku z wpadką artystka domaga się 10 milionów dolarów zadośćuczynienia.

Rihanna nie odniosła się na ten moment publicznie do pozwu.

RadioZET.pl/hotnewhiphop.com