Zamknij

Rihanna przerywa milczenie i zdradza szczegóły nowej płyty: "Nie spodziewasz się tego"

23.09.2021 12:11

Nowa płyta Rihanny to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów ostatnich lat. Piosenkarka wciąż nie ujawniła daty premiery, ale w końcu zdradziła szczegóły krążka. Jak sama przyznała, nowy album może zszokować wielu słuchaczy i fanów poprzednich hitów Rihanny.

Rihanna
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Rihanna ma na swoim koncie wiele przebojów. Wielu fanów marzy jednak o nowych hitach w jej repertuarze. Piosenkarka nie wydała nowego albumu już od ponad pięciu lat.

Nic więc dziwnego, że miliony słuchaczy tęskni za utworami wokalistki. W najnowszym wywiadzie Rihanna w końcu zdradziła więcej szczegółów na temat nowej płyty. Wszystko wskazuje na to, że brzmienie krążka będzie szokiem dla wielu fanów.

Zobacz także: Rihanna pozwana. Głupia wpadka może kosztować ją 10 milionów dolarów

Nowa płyta Rihanny. Piosenkarka zdradza szczegóły na temat albumu

Rihanna wciąż pracuje nad nowym albumem. Dotychczas piosenkarka niechętnie wypowiadała się na temat kolejnego krążka, ale zrobiła wyjątek podczas najnowszej rozmowy z Associated Press. Po raz pierwszy 33-latka pozwoliła sobie na tak obszerną wypowiedź.

Nie spodziewasz się tego, co usłyszysz. Zapamiętaj to. Cokolwiek wiesz o Rihannie, nie będzie tym, co usłyszysz – wyznała zaskakująco gwiazda i dodała: "Naprawdę eksperymentuję. Muzyka jest jak moda. Powinieneś się nią bawić. Powinnam móc nosić, co chcę. Tak samo postrzegam muzykę, więc dobrze się bawię. To będzie coś zupełnie innego".

Rihanna nie ujawniła daty premiery i tytułu nowej płyty. Dokładne brzmienie albumu także pozostaje tajemnicą, ale na przestrzeni ostatnich lat pojawiło się wiele plotek na temat przyszłej muzyki Barbadoski. Mówiło się m.in., że kolejny krążek będzie utrzymany w klimacie reggae. Czy spekulacje okażą się prawdą? Być może przekonamy się już wkrótce.

Zobacz także: 16 lat od debiutu Rihanny i wydania hitu ''Pon De Replay''. Tak wyglądała na początku kariery [FOTO]

RadioZET.pl/billboard.com