Zamknij

"Królowa wróciła". Gwiazdy muzyki reagują na występ Rihanny na Super Bowl 2023

26.09.2022 09:49

Rihanna wystąpi na Super Bowl 2023 – ta wiadomość zelektryzowała cały świat. Zachwycają się nie tylko fani piosenkarki, ale także inne gwiazdy muzyki. Na zapowiedź występu Rihanny na Super Bowl 2023 zareagowali m.in. Justin Bieber, Katy Perry, Bruno Mars czy The Weeknd. Co napisali?

Rihanna
fot. FR81453 AP/Associated Press/East News

Rihanna wystąpi na Super Bowl 2023. Informacja o występie wokalistki z Barbadosu pojawiła się w niedzielę wieczorem i momentalnie obiegła cały świat. Wielki powrót gwiazdy po kilku latach przerwy wywołał ogromne poruszenie nie tylko wśród zwykłych fanów.

Internet zalała także fala komentarzy innych gwiazd, które zareagowały na występ Rihanny na Super Bowl 2023.

Rihanna na Super Bowl 2023. Inne gwiazdy reagują na występ piosenkarki

Występ Rihanny na Super Bowl 2023 już jest określany jako jedno z najważniejszych popkulturowych wydarzeń przyszłego roku. Artystka powróci na scenę po kilku latach przerwy. Od premiery jej ostatniej płyty „Anti” minęło już bowiem ponad 6 lat.

Okazuje się, że spragnieni powrotu Rihanny do świata muzyki są również koledzy z branży. Na zapowiedź jej występu na Super Bowl 2023 zareagowały największe gwiazdy muzyki.

– Królowa wróciła – napisał zachwycony Justin Bieber.

– Pisk – skomentowała Lizzo.

– O tak – dodała Katy Perry.

To nie koniec. Informacja o występie Rihanny zachwyciła również Bruno Mars. Wokalista zamieścił na Instagramie emotkę ognia. The Weeknd wstawił zdjęcie piosenkarki i pochwalił się, że słucha jej utworu „Woo”, który miał okazję współtworzyć.

Super Bowl 2023: kiedy i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Super Bowl 2023, czyli mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi National Football League (NFL), odbędzie się 12 lutego na stadionie State Farm Stadium w Glendale w Arizonie.

Występ muzycznej gwiazdy odbędzie się tradycyjnie w przerwie meczu. W ostatnich latach na scenie pojawili się m.in. The Weeknd, Jennifer Lopez, Shakira i Eminem.