Zamknij

Red Bull Trasa Życzeń: zobacz nagranie z sesji Q&A z Natalią Nykiel. Koncert już w ten czwartek

01.07.2020 09:50

Koncert Natalii Nykiel w ramach projektu „Red Bull Trasa Życzeń” odbędzie się w czwartek, 2 lipca. Poznaliśmy już motyw scenografii, który pojawi się w trakcie jego koncertu. W poniedziałek odbyła się sesja Q&A z Natalią Nykiel, którą poprowadził Marcin Wojciechowski z Radia ZET.

Natalia Nykiel Red Bull Trasa Życzeń
fot. mat. prasowe

Red Bull Trasa Życzeń: koncert online Natalii Nykiel 2 lipca. Znamy motyw scenografii

Natalia Nykiel to trzecia już gwiazda „Red Bull Trasa Życzeń. W ramach tego wyjątkowego projektu patronowanego przez Radio ZET wokalistka zagra 2 lipca koncert online, który będzie jednak różnił się od innych występów w internecie.

Wygląd sceny wybrali sami internauci w specjalnym głosowaniu. To właśnie fani zdecydowali, że Natalia Nykiel zagra koncert w „ognistej” scenerii. Jak dokładnie będzie wyglądała scenografia? Przekonamy się już w czwartek, 2 lipca o godz. 19:00. Transmisja koncertu pojawi się na profilach facebookowych Red Bull Music i Radia ZET. Fragmenty wyjątkowego występu Natalii Nykiel usłyszycie także na naszej antenie po godz. 20:00.

To jednak nie koniec udziału publiczności w tworzeniu występu Natalii Nykiel. Każdy uczestnik koncertu będzie mógł wziąć udział w plebiscycie na piosenki, które piosenkarka zaprezentuje na żywo. Głosowanie odbędzie się w trakcie wydarzenia.

Sesja Q&A z Natalią Nykiel

„Red Bull Trasa Życzeń” to nie tylko koncerty online. Organizatorzy projektu przygotowali dla fanów także inną atrakcję, czyli specjalne sesje Q&A z artystami. W trakcie każdego spotkania widzowie mogą zadawać pytania, które prowadzący przekaże muzykom.

W poniedziałek Natalia Nykiel wzięła udział w sesji Q&A. Poprowadził ją Marcin Wojciechowski, który zadawał artystce pytania przygotowane przez jej fanów. W trakcie ponad 40-minutowej rozmowy nie zabrakło wielu interesujących tematów. Natalia Nykiel opowiedziała o zbliżającym się koncercie „Red Bull Trasa Życzeń”, czwartkowej premierze nowego singla "Atlantyk", swoich pasjach, wymarzonym kierunku podrózy, studiach, byciu fanką zespołu COMA, wspólnym występie z 30 Seconds To Mars czy pracy nad zupełnie nową płytą.

Poniżej możecie zobaczyć pełny zapis wideo sesji Q&A z Natalią Nykiel.

RadioZET.pl/mat.prasowe