Red Bull Trasa Życzeń: Daria Zawiałow zagrała koncert w stylu „Miami lat. 80”

18.06.2020 19:50

Koncert Darii Zawiałow w ramach projektu „Red Bull Trasa Życzeń” za nami. W czwartek piosenkarka wystąpiła na niesamowitej scenie w stylu "Miami lat. 80", a w trakcie występu widzowie mogli wybrać przeboje, które Daria Zawiałow zaśpiewała dla nich podczas koncertu.

Red Bull Trasa Życzeń koncert Darii Zawiałow już 18 czerwca transmisja
fot. mat. prasowe

Red Bull Trasa Życzeń: koncert Darii Zawiałow

Daria Zawiałow jest jedną z bohaterek wyjątkowego muzycznego projektu „Red Bull Trasa Życzeń”, którego patronem medialnym jest Radio ZET. Koncerty w ramach tej akcji różnią się jednak od innych występów w sieci. W tym przypadku to internauci mają największy wpływ na przebieg koncertu.

W czwartek, 18 czerwca o godz. 19:00 Daria Zawiałow zagrała koncert w stylu „Miami lat. 80”. Razem z nią przenieśliśmy się w świat szalonych lat osiemdziesiątych, które — jak przyznaje sama gwiazda — są jej ulubioną dekadą.

Kojarzy mi się z cyberpunkowym klimatem. Ja absolutnie uwielbiam tamtą dekadę, to jest moja ulubiona dekada w muzyce – no, może konkuruje z latami 90., ale zdecydowanie bardziej lubię czerpać inspiracje z muzyki lat 80. Zarówno polskiej, jak i zagranicznej — wyznała Daria w trakcie wyjątkowej sesji Q&A przed koncertem (zobacz WIDEO), którą poprowadził Marcin Wojciechowski z Radia ZET.

O motywie scenografii zdecydowali internauci, ale nie był to koniec ich decyzji. W trakcie koncertu publiczność mogła głosować na ulubione piosenki, które Daria Zawiałow zagrała w trakcie koncertu. Dzięki widzom usłyszeliśmy najnowszy singiel "Helsinki" czy hit z debiutanckiej płyty artystki zatytułowany "Lwy". Nie zabrakło również przebojów "Szarówka", "Gdybym miała serce", "Nie dobiję się do Ciebie", "Hej Hej", "Punk Fu" czy "Malinowy Chruśniak".

Red Bull Trasa Życzeń: kiedy kolejne koncerty?

  • 25.06, 19:00 – koncert Janka-rapowanie (sesja Q&A przed koncertem – 22.06, 19:00)
  • 02.07, 19:00 – koncert Natalii Nykiel (sesja Q&A przed koncertem – 29.06, 19:00)

RadioZET.pl