Zamknij

Ralph Kaminski w teledysku "Tata". W klipie wystąpiła najstarsza polska drag queen [WIDEO]

12.10.2021 10:09

Ralph Kaminski zaprezentował teledysk do piosenki "Tata", którym zamyka promocje swojej drugiej płyty "Młodość". Wokalista wcielił się w drag queen. W emocjonalnym klipie wystąpiła także najstarsza polska drag queen.

Ralph Kaminski
fot. mat. prasowe

Ralph Kaminski w teledysku do utworu "Tata". Najnowszym klipem artysta oficjalnie zamyka kolejny rozdział swojej twórczości i jednocześnie zapowiada nowy.

Ralph Kaminski w teledysku "Tata". W klipie wystąpiła najstarsza polska drag queen

Ralph Kaminski wcielił się w postać drag queen w nowym teledysku do piosenki "Tata". Klip jest pożegnaniem wokalisty z drugim rozdziałem kariery, którym był album „Młodość”.

Piosenkarz nie tylko wystąpił w teledysku, ale także zajął się jego scenariuszem i reżyserią. Autorką zdjęć jest Weronika Bilska, znana m.in. ze współtworzenia takich filmów jak „Bo we mnie jest seks”, „Córka trenera” czy „Kamper”. W klipie Ralpha Kaminskiego wystąpiła również Lulla La Polaca, najstarsza polska drag queen.

Ralph Kaminski wydaje płytę "Kora" z piosenkami Maanamu

Premiera płyty "KORA" Ralpha Kaminskiego odbędzie się w piątek, 15 października.

Na albumie pojawią się nie tylko wielkie przeboje Kory i Maanamu, jak choćby „Wyjątkowo zimny maj” czy „Po prostu bądź”, ale również mniej znane utwory. Piosenki zostaną zaprezentowane w zupełnie nowych aranżacjach.

RadioZET.pl/mat.prasowe