Zamknij

Rafał Trzaskowski fanem Jamiroquai? 5 największych hitów funkowego zespołu z Anglii

14.09.2020 10:05
Rafał Trzaskowski Jamiroquai
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News, Piotr WYGODA/East News

Rafał Trzaskowski pojawił się w miniony weekend w jednym z warszawskich klubów. W pewnym momencie prezydent Warszawy poprosił DJ-a o zmianę piosenki. Opublikowane przez portal Pudelek nagranie stało się natychmiast hitem internetu. Okazuje się, że Rafał Trzaskowski jest wielkim fanem Jamiroquai. Z tej okazji prezentujemy 5 największych hitów słynnego zespołu.

Rafał Trzaskowski fanem Jamiroquai? Portal Pudelek opublikował wideo z warszawskiego klubu Paloma, gdzie prezydent Warszawy pojawił się w sobotę w towarzystwie znajomych. Na nagraniu słyszymy, jak polityk mówi, że stolica to „jego miasto” i prosi DJ-a o zmianę repertuaru na bardziej funkowy.

Z relacji Pudelka wynika, że Rafał Trzaskowski poprosił o zagranie jednej z piosenek Jamiroquai. Brytyjski zespół z Jay'em Kay'em na czele to jedna z najpopularniejszych grup grających funk. Formacja biła rekordy popularności w latach dziewięćdziesiątych, a ich trzeci album „Travelling Without Moving” znalazł się nawet w Księdze Rekordów Guinnessa jako najlepiej sprzedająca się funkowa płyta w historii muzyki.

W związku z tym, że Rafał Trzaskowski jest podobno wielkim fanem brytyjskiej kapeli, prezentujemy 5 wielkich hitów Jamiroquai, które zrobiły furorę wśród słuchaczy.

„Moje miasto, puśćcie Jamiroquai”. Nagranie z Trzaskowskim z klubu hitem sieci [WIDEO]

Rafał Trzaskowski fanem Jamiroquai? Oto 5 największych hitów funkowego zespołu z Wielkiej Brytanii

Zespół Jamiroquai ma na swoim koncie osiem albumów studyjnych, które rozeszły się w ponad 25 milionach egzemplarzy na całym świecie. Założona na początku lat dziewięćdziesiątych grupa może pochwalić się wielkimi przebojami. Dziś przypominamy kilka z nich.

"Virtual Insanity"

"Deeper Underground"

"Cosmic Girl"

"Space Cowboy"

"You Give Me Something"