Zamknij

Radio ZET na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Marcin Wojciechowski jednym ze współprowadzących

20.05.2022 09:00
Polsat SuperHit Festiwal 2022
fot. mat. prasowe / Radio ZET

Polsat SuperHit Festiwal 2022 z Radiem ZET. Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne święto nad Bałtykiem, które odbędzie się w dniach 20-22 maja w Sopocie. Dzięki Radiu ZET możecie liczyć na wyjątkowe wywiady z największymi gwiazdami. Nie zabraknie też Marcina Wojciechowskiego, który będzie jednym ze współprowadzących festiwalu.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbędzie się w dniach 20-22 maja. W trakcie trzech dni na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. W Sopocie wystąpią m.in. Doda, T.Love, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Bryska, Kwiat Jabłoni czy Ralph Kaminski.

Zobacz także

Radio ZET na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Marcin Wojciechowski współprowadzącym

Polsat SuperHit Festiwal 2022 pod patronatem Radia ZET to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w tym roku.

Nasi słuchacze mogą liczyć na zaproszenia na festiwal i mnóstwo interesujących relacji wprost z Sopotu. Wywiady z gwiazdami Polsat SuperHit Festiwal 2022 będzie przeprowadzać Magda Barczyk – będzie można je usłyszeć na naszej antenie i zobaczyć w mediach społecznościowych.

W trakcie koncertów pojawi się również Marcin Wojciechowski, który wystąpi w roli jednego ze współprowadzących. Zaprezentuje ciekawostki dotyczące występujących artystów.