Prześladowca Taylor Swift trafił do aresztu. Lista stalkerów wokalistki jest jeszcze długa

05.07.2022 11:51

lejny stalker Taylor Swift został aresztowany. 35-latek jest jednym z wielu prześladowców znanej piosenkarki, która od lat zmaga się z naruszaniem jej prywatności.

Taylor Swift
fot. Invision/Invision/East News

Taylor Swift to jedna z największych gwiazd muzyki pop swojego pokolenia. Uznanie i sympatia fanów na całym świecie to jasna strona jej zawrotnej kariery. Niestety jest też druga.

Prześladowca Taylor Swift trafił do aresztu. Nie jest jedyny

Artystka to kolejna popularna wokalistka, która wielokrotnie padła ofiarą prześladowania i stalkingu. Niedawno pisaliśmy o podobnym problemie, z którym zmaga się Ariana Grande. Mężczyzna, który nie chce dać spokoju 29-latce, otrzymał zakaz zbliżania się do gwiazdy, mimo to włamał się do jej mieszkania. Został aresztowany.

Podobny los spotkał prześladowcę Taylor Swift. Mężczyzna z Brooklynu, który został oskarżony o stalkowanie artystki, trafił za kratki.

Jak podaje Interia, 35-letni Joshua Christian nachodził Taylor Swift w jej domu w dzielnicy Tribeca. Raz wszedł do jej domu i pozostał tam do przyjazdu policji, przed którą uciekł. Potem groził śmiercią przez domofon kobiecie, która podniosła słuchawkę, a także twierdził, że wokalistka jest uwięziona w domu, a on przyszedł, aby ją uwolnić.

Rozprawa przeciwko stalkerowi Swift ma odbyć się 28 lipca. Obrońca mężczyzny poprosił o badania psychiatryczne dla swojego klienta. Do czasu rozprawy, Christian pozostanie w areszcie.

Taylor Swift i jej długa lista stalkerów. Wokalistka od lat jest prześladowana

Niestety lista stalkerów Taylor Swift jest znacznie dłuższa. W 2017 roku prześladował ją Eric Swarbrick, który w 2019 roku został objęty nadzorem policyjnym.

Do kamienicy piosenkarki włamywał się Roger Alvarado. Mężczyzna wziął prysznic w domu gwiazdy i zasnął w jej łóżku. Otrzymał wyrok dwóch do czterech lat pozbawienia wolności.

David Liddle został aresztowany niedaleko rezydencji Swift uzbrojony w łom, kij bejsbolowy, gumowe rękawice i wytrychy. Twierdził, że jest starym przyjacielem artystki.

loader

RadioZET.pl/Interia