Zamknij

Program TVP wyśmiany. Powstała piosenka na podstawie kuriozalnych wypowiedzi [WIDEO]

22.09.2022 13:51

Podczas jednego z ostatnich wydań programu "Strefa starcia"  emitowanego na TVP Info nazwisko Donalda Tuska padło kuriozalną ilość razy. Internet wyśmiał materiał.

Miłosz Kłeczek
fot. Media2/Facebook.Screen

Telewizja Polska bardzo często porusza w swoich materiałach temat Donalda Tuska. Nie jest tajemnicą, że materiały zawsze są mocno krytyczne i niepochlebne wobec byłego premiera. Tym razem jednak w programie doszło do kuriozalnej sytuacji.

Program TVP Info "Strefa starcia" wyśmiany w sieci. Powstała piosenka o Donaldzie Tusku

W jednym z ostatnich odcinków "Strefy starcia" emitowanej na TVP Info goście Miłosza Kłeczka wymieniali nazwisko Tuska z niedorzeczną wręcz częstotliwością. Proceder nie umknął oglądającym.

Jak podaje serwis Teleshow Wirtualna Polska, wśród zaproszonych do studia gości znaleźli się politycy PiS, PSL, Solidarnej Polski, Nowej Lewicy oraz dwoje przedstawicieli mediów publicznych. Chociaż Kłeczek zapowiedział dyskusję o polityce wschodniej, wypowiedzi wszystkich kręciły się wokół Donalda Tuska, który ponoć odmówił wzięcia udziału w programie po raz 43.

Program TVP rozbawił internautów. Powstała piosenka z użytych wypowiedzi

Jeden z internetowych twórców postanowił przeanalizować godzinny odcinek "Strefy starcia". Wyciął z niego wyłącznie wzmianki o Tusku i podłożył pod słowa polityków i dziennikarzy beat.

Wypowiedzi starczyło na publikację wideo o długości 1:19. Nagranie udostępnił fanpage serwisu informacyjnego Media 2.

loader

RadioZET.pl/Teleshow Wirtualna Polska