Zamknij

Piotr Lato z pierwszej edycji "Big Brothera" spełnia swoje marzenia. Wyda płytę po 18 latach?

Sylwia Wamej
03.09.2019 16:17

Piotr Lato, który jest znany widzom z pierwszej edycji "Big Brothera" chce spełnić swoje marzenie i wydać debiutancką płytę. Artyście brakuje funduszy, dlatego zwrócił się o pomoc do swoich fanów.

Piotr Lato
fot. Screen YouTube/Piotr Lato

"Big Brother": Piotr Lato chce wydać debiutancki album

Piotr Lato dał się poznać jako chłopak z gitarą w pierwszej edycji "Big Brothera". Muzykalny uczestnik show bardzo chce wydać swój debiutancki album. Na spełnienie marzenia czeka już 18 lat, jednak ciągle coś stoi na przeszkodzie.

"Moja droga była długa, ale wybrałem ścieżkę, na której marzenia dojrzewały spokojnie, a wrażenia zamieniały się w nuty, teksty i w końcu piosenki, w bardzo naturalnym tempie" - mówił gwiazdor "Big Brothera" w jednym z wywiadów. Jak podkreśla, debiutancki album jest już prawie na finiszu. Aby go skończyć, muzyk potrzebuje gotówki. Dlatego poprosił o wsparcie finansowe od fanów.

Piotr Lato. Jaka będzie jego płyta?

Piotr Lato zapowiada, że jego płyta wypełniona będzie muzyką pustynną, pełną tajemnicy, półmroku, kurzu, wrażeń i inspiracji, zbieranych przez lata.

Muzykalny uczestnik "Big Brothera" na przestrzeni lat próbował przebić się do muzycznego świata. Startował również w popularnych reality-show, m.in. w "Idolu" oraz "The Voice Of Poland"."Grałem z wieloma zespołami, miałem dużo pracy w studiu, nagrywałem dżingle do stacji radiowych, udzielałem się lektorsko, pracowałem gościnnie u innych muzyków, robiłem projekty, do których zapraszałem wszystkich swoich znajomych. Tak więc muzycznie cała masa rzeczy" - opowiadał Piotr Lato.

 

RadioZEt.pl/Interia.pl/SW