Zamknij

Piotr Lato z Big Brothera w nowej edycji The Voice of Poland. Wystąpił z ukochaną [WIDEO]

09.09.2021 15:32

Piotr Lato znany wszystkim z Big Brothera pojawił się w najnowszej edycji "The Voice of Poland". Towarzyszyła mu ukochana. Jak wypadł na castingu?

Piotr Lato i Karolina Charko
fot. mat. prasowe/Natasza Młudzik / TVP2

Piotr Lato dał się poznać publiczności już dwadzieścia lat temu. Był uczestnikiem pierwszej edycji reality-show Big Brother. Tym razem Piotr Lato postanowił zawalczyć o spełnienie muzycznych marzeń w talent-show TVP2. Wystąpi w The Voice of Poland z ukochaną.

Piotr Lato uczestnikiem nowej edycji The Voice of Poland

W najbliższą sobotę 11 września wystartuje 12. edycja programu The Voice of Poland. Podczas Przesłuchań w Ciemno przed trenerami zaśpiewa niemal stu uczestników wyłonionych spośród kilku tysięcy chętnych. Precastingi udało się przejść m.in. Piotrowi Lato. To nie pierwsze podejście muzyka do telewizyjnego show TVP.

Lato pojawił się już w pierwszej edycji Voice'a. W trakcie jego ówczesnego występu nie odwrócił się żaden trener, a artysta nie przeszedł do kolejnego etapu rywalizacji. Jednak mimo to, udział w programie okazał się dla niego szczęśliwy.

Piotr Lato wziął udział w 12. edycji The Voice of Poland razem z ukochaną  

Na planie talent show Piotr poznał obecną ukochaną. Karolina Charko również była uczestniczką programu i udało się jej dojść aż do ćwierćfinału. W sobotnim odcinku muzykalna para zaśpiewa utwór "Stitched Up” Herbiego Hancocka i Johna Mayera. Co ciekawe Karolina wystąpiła także gościnnie na płycie Piotra "Dust Bowl Desert Night Fantasies”, która ujrzała światło dzienne w maju tego roku.

W wideo poniżej widzimy jak Karolina i Piotr opowiadają o początkach swojego związku oraz wspominają występy sprzed lat. Na nagraniu widać również fragmenty ich wspólnego wykonania, które w całości będzie można zobaczyć już w sobotę na antenie TVP2.

loader