Zamknij

Pink myślała, że umrze na COVID-19. Zmieniła nawet swój testament: "Było naprawdę źle"

05.05.2021 12:28
Pink
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Pink zmagała się z COVID-19 w zeszłym roku. Piosenkarka przechodziła zakażenie koronawirusem na tyle poważnie, iż w pewnym momencie myślała, że to naprawdę koniec. W obawie przed śmiercią gwiazda postanowiła napisać na nowo swój testament.

Pink to jedna z wielu znanych gwiazd, które walczyły z COVID-19. Niestety, w przypadku amerykańskiej piosenkarki przebieg choroby okazał się bardzo poważny.

Po ponad roku od zakażenia koronawirusem Pink wyznała, że bała się o swoje życie. Zły stan zdrowia sprawił, iż piosenkarka zmieniła nawet swój testament.

Zobacz także: Pink nagrała piosenkę z córką. 9-letnia Willow zrobi karierę jak jej mama? [WIDEO]

Pink myślała, że umrze na COVID-19. Zmieniła swój testament

Pink zmagała się z COVID-19 w marcu 2020 roku. W tym samym czasie chorował również jej kilkuletni syn, Jameson. Oboje bardzo ciężko przechodzili chorobę. Mąż artystki i córka Willow czuli się jednak dobrze.

W najnowszym wywiadzie dla iHeartRadio piosenkarka przyznała, iż obawiała się o swoje życie i myślała, że umrze. Wtedy zdecydowała się zmienić swój testament.

Było naprawdę, naprawdę źle. Napisałam na nowo testament – powiedziała Pink i dodała, że skontaktowała się wówczas z przyjaciółką: „Kiedy myślałam, że to już koniec, zadzwoniłam do najlepszej przyjaciółki i poprosiłam ją, żeby powiedziała mojej córce Willow, iż bardzo ją kocham”.

Pink nagrała piosenkę o swoim życiu. Zadedykowała ją córce

W rozmowie z Markiem Wrightem Pink przyznała, że najnowsza piosenka „All I Know So Far”, która ukaże się już 7 maja, będzie listem do jej córki, Willow.

Wokalistka obawiała się, że nie uda jej się pokonać choroby. Trudne doświadczenia z COVID-19 sprawiły, że Amerykanka postanowiła stworzyć utwór o swoim życiu, który zadedykuje 9-letniej córeczce.

Jako rodzic zastanawiasz się nad tym, co zostawiasz swoim dzieciom i czego ich nauczyłeś. Czy dadzą sobie radę w tym szalonym świecie? Co powinnam im powiedzieć, jeśli jest to ostatni moment, kiedy mogę im coś przekazać? O tym jest ta piosenka – mówi Pink.

21 maja Pink zaprezentuje nowy album koncertowy i film dokumentalny „All I Know So Far”, w którym zobaczymy m.in. fragmenty jej koncertów na stadionie Wembley.

Zobacz także: Pink i jej syn mieli koronawirusa. Gwiazda ostrzega fanów: "Ta choroba jest poważna i prawdziwa"

RadioZET.pl/people.com

Niech to usłyszą
Niech to usłyszą