Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Sara James, sanah i Kwiat Jabłoni oraz Tom Grennan z nowymi utworami

Joanna Chojnacka
18.03.2022 12:57
sanah
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Piątkowe premiery w Radiu ZET. Nasi słuchacze mogą liczyć na mnóstwo nowości. Wśród nich nowy utwór Sary James, sanah z Kwiatem Jabłon i Toma Grennana.

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień słuchacze naszej stacji będą mogli liczyć na najgorętsze premiery znanych artystów.

Sara James - Nie jest za późno

Debiutancki singiel Sary zatytułowany „Somebody” przyniósł wokalistce sukces, ale dla artystki to wcale nie powód, by osiadać na laurach. Sara właśnie zaserwowała swoim fanom kolejny utwór, "Nie Jest Za Późno”.

Nowy singiel różni się nieco od poprzedniego, ale jedno pozostaje bez zmian – Sara znów demonstruje wysoki poziom wokalny i kontynuuje pozytywny przekaz skierowany do swoich słuchaczy. "Nie Jest Za Późno” to optymistyczna opowieść o tym, że nawet doświadczając gorszych chwil, nie należy się zniechęcać, a wręcz przeciwnie – z determinacją i wiarą w siebie wierzyć w swoje cele i marzenia. Sara przekonuje, że bez względu na przeciwności losu zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to, co najlepsze jeszcze przed nami.

Premiera utworu "Nie jest za późno" Sary Egwu-James na antenie Radia ZET po godz. 20:00. 

Tom Grennan - Remind Me

Tom Grennan powraca z nowym, gorącym singlem "Remind Me”. Euforyczny kawałek nagrany w północno-zachodnim Londynie z LostBoy (Griff, Anne-Marie, Dua Lipa) podnosi kurtynę przed tym, co zapowiada się na wielki rok 2022 dla urodzonej w Bedford gwiazdy.
Z dwoma platynowymi singlami na liście Top 10, albumem numer 1 w Wielkiej Brytanii, dwiema nominacjami do nagrody BRIT Award, 100 tys. sprzedanych biletów na koncerty i ponad miliardem streamów – "Remind Me” to powrót Toma Grennana z przypływem twórczej energii. Singiel oddaje świeże spojrzenie i wdzięczność Toma za osoby w jego życiu oraz magię przypadkowego ponownego spotkania.

Jak opowiada Tom:

Chciałem napisać piosenkę, która przypomni mi o momencie mojego życia, w którym zdałem sobie sprawę, że zrezygnowałem z czegoś, co naprawdę zmieniło je w dobry sposób. To piosenka o ponownym spotkaniu. To takie uczucie, gdy jesteś na szczycie kolejki górskiej i myślisz: to jest najlepsze uczucie.

Tom pracuje obecnie nad nową muzyką na swój oczekiwany trzeci albumu.

Premiera utworu "Remind Me" Toma Grennana na antenie Radia ZET po godz. 20:00. 

Sanah / Kwiat Jabłoni - Szary świat

Sanah stworzyła wraz z Kwiatem Jabłoni utwór "Szary świat”. To opowieść o często brutalnej codzienności, która jednak czasem nabiera pięknych barw. Bo szary świat to przecież świat każdego z nas. Zwykły, codzienny, normalny, smutny, a zarazem piękny świat. To marzenia, dramatyczne i romantyczne historie, wzloty i upadki. To chwile zapomnienia, przeplatane szarą rzeczywistością.

Niedawno sanah zaprezentowała utwór „Mamo tyś płakała”, w którym zaśpiewała razem z Igorem Herbutem z zespołu LemON. Inspiracją do stworzenia piosenki była kompozycja Stanisława Moniuszki „Prząśniczka”. W ciągu zaledwie kilku dni - tylko w serwisie YouTube - odtworzono ją ponad 5,5 mln razy! Jako że artystka nie jest obojętna na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, cały dochód z tego utworu postanowiła przeznaczyć na cel charytatywny. Pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia Siemacha - organizacji, która zaangażowana jest w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie, w szczególności dzieciom.

Utwory "Szary świat” oraz "Mamo tyś płakała” to zapowiedzi płyty "Uczta”. Jak mówi sama sanah, album ten to "najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu”.

Premiera utworu "Szary świat" sanah i Kwiatu Jabłoni na antenie Radia ZET po godz. 21:00.