Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Roksana Węgiel i Purple Disco Machine, One Republic i Liam Payne

27.08.2021 10:58

Piątek z gorącymi premierami na antenie Radia ZET. Słuchacze będą mogli zaznajomić się z nowościami od Roksany Węgiel  One Republic i Liama Payne'a czy Purple Disco Machine.

Roksana Węgiel
fot. mat.prasowe

Piątek w Radiu ZET ponownie zapowiada się pełen wyczekiwanych nowości. Na antenie nasi słuchacze usłyszą między innymi premierowy kawałek Roksany Węgiel "Kanaryjski" oraz "Dopamine" Purple Disco Machine.

Purple Disco Machine/Eyelar - Dopamine

Nowy singiel Purple Disco Machine to kolejna zapowiedź albumu "Exotica", który ma ukazać się już w piątek 15 października. Wcześniej mogliśmy usłyszeć już kawałki "Hypnotized”, "Exotica”, "Fireworks” i "Playbox".

Teraz przyszedł czas na "Dopamine". Purple Disco Machine połączyli w utworze siły z mieszkającym w Londynie, holenderskim piosenkarzem i autorem tekstów Eyelarem, który jest znany ze współpracy z Demi Lovato, Little Mix, Charli XCX, Bastille czy Davidem Guettą.

"Dopamine" to harmonijne połączenie energii i popowej wrażliwości Eyelara oraz charakterystycznych linii basu Purple Disco Machine. Wszystko zachowane w klimatach funku.

Premiera na antenie Radia ZET po godzinie 10:00

Roksana Węgiel - Kanaryjski

Kanaryjski to tak naprawdę piosenka przewrotna. Po pierwszym przesłuchaniu mamy wrażenie, że to typowy letni hit z wakacyjnym vibem - o dobrej zabawie nad morzem. Dopiero kolejne przesłuchania doprowadzą nas do jego esencji.

"Kanaryjski wiatr" to przenośnia tego co sprawia, że nie upadamy, że w ciężkich chwilach potrafimy się pozbierać i iść dalej. Dla każdego ta siła to coś innego. Dla jednych przyjaciele, dla innych pasja, może dla kogoś to też pieniądze. Dla Roxie te 3 siły to rodzina, wiara i muzyka. Kiedy w nasze żagle dmucha "kanaryjski wiatr" to na pewno będzie dobrze.

Liam Payne - Sunshine

Liam Payne prezentuje nowy singiel zatytułowany "Sunshine”. Piosenka trafiła na soundtrack do filmu "Ron Usterka”, którego polska premiera zaplanowana jest na 22 października 2021.

"Ron usterka” wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego "Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

Jak wyjaśnia Liam:

Jestem wielkim fanem Disneya, dlatego praca na planie "Rona usterki” i możliwość nagrania piosenki były spełnieniem marzeń. Nie mogę się doczekać, aż będziecie mogli usłyszeć "Sunshine” i zobaczyć film!

OneRepublic - Someday

Nominowana do Grammy grupa OneRepublic prezentuje najnowszy singiel "Someday”. Utwór promuje album "Human”, który jest już dostępny w sklepach oraz serwisach cyfrowych.

Do utworu "Someday” powstał teledysk w reżyserii Milesa Cable’a i Isaaca Rentza.

"Human” to już piąty album studyjny OneRepublic. Na krążek trafiły m.in. single "Run”, "Somebody To Love”, "Wanted”, "Didn’t I”, "Better Days” oraz "Rescue Me”, które łącznie mają już ponad 2,5 miliarda streamów.

Premiera na antenie Radia ZET po godzinie 15:00