Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Artur Rojek, Tom Grennan, Little Mix

03.09.2021 11:45
Artur Rojek
fot. ROBERT WOZNIAK/Polska Press/East News

Piątek z wyjątkowymi premierami na antenie Radia ZET. Słuchacze będą mogli usłyszeć nowości od Artura Rojka, Toma Grennana, Little Mix

Kolejny piątek, kolejne premiery muzyczne w Radiu ZET. Na naszej antenie usłyszycie najbardziej wyczekiwane utwory tego tygodnia. Nie zabraknie zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów.

Tom Grennan - Don't Break The Heart (That's Loving You)

Tom Grennan i jego złamane serce na antenie Radia ZET. Twórca hitu "Little Bit Of Love” wraca z nowym singlem "Don’t Break The Heart”, który znajduje się na wydanej 3 września wersji deluxe płyty "Evering Road”.

Jak opowiada o utworze sam Tom Grennan:

Ostatnio dostałem tragiczną wiadomość, że mama mojego przyjaciela odeszła. Widok jak musi sobie poradzić z tą informacją, ciągle niedowierzając w to co się stało, bardzo mnie uderzył. Niemoc poradzenia sobie ze smutkiem, wściekłością i nowym światem bez najbliższej osoby, która tak bardzo się kochało. To przywróciło moje wspomnienia straty mojego kuzyna i najlepszego przyjaciela – Alana. Byliśmy tylko nastolatkami, a to złamało nam serca. Ta piosenka rozwija się dość szybko. Dzięki niej udało mi się osiągnąć katharsis (oczyszczenie) na wielu poziomach – myśli o stracie, złamanego serca, radzenia sobie z cierpieniem i rozpadu relacji. Te rzeczy zdominowały moje życie w ostatnich latach, ale nigdy nie przeszły. Trudno mi było nawigować pomiędzy tymi przeszkodami. Jestem wdzięczny upływającemu czasowi, że pozwala nam spojrzeć w przeszłość i pamiętać tylko te dobre rzeczy.

Na wersji deluxe płyty "Evering Road” znajdą się single "Don’t Break The Heart”, a także utwór stworzony z Calvinem Harrisem "By Your Side”, a także "People Always Meant To Be”, "Fade” oraz orkiestrowa wersja "Little Bit Of Love” nagrana w słynnym Abbey Road.

Premiera "Don't Break The Heart (That's Loving You)" Toma Grennana na antenie Radia ZET po 14:00.

Little Mix - Love (Sweet Love)

"Love (Sweet Love)"zapowiada nowy album zespołu "Between Us”, który usłyszymy już w listopadzie. Napisana przez Leigh-Anne i Jade wraz z twórcą hitów MNEK, Lauren Aquiliną i Sakimą, to wznosząca się popowa piosenka o miłości i pasji. Utwór zawiera wszystkie oszałamiające harmonie wokalne, które są dziś wizytówką Little Mix.

Jak mówi Leigh-Anne:

Jesteśmy podekscytowane wydaniem pięciu zupełnie nowych piosenek Little Mix. Nie możemy się doczekać, aż nasi fani usłyszą utwory, nad którymi pracowałyśmy. Mamy nadzieję, że pokochają je tak samo jak my! Jesteśmy także bardzo podekscytowane wydaniem «Love (Sweet Love)» jako pierwszego singla z «Between Us». Wspaniale było nagrywać do niego teledysk.

Jade dodaje:

Niesamowicie będzie mieć wszystkie nasze wielkie hity jako zespół po raz pierwszy na jednym albumie, świętującym 10 lat Little Mix, od «Wings» po «Heartbreak Hymn». MNEK jest dla nas rodziną, dlatego pisanie z nim zawsze sprawia nam radość. Świetnie jest też gościć Lauren i Sakimę.

Premiera "Love (Sweet Love)" Little Mix na antenie Radia ZET po 21:00.

Artur Rojek - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

Artur Rojek bierze na warsztat kultowy przebój Skaldów i nadaje mu swój niepowtarzalny melancholijny sznyt.

O piosence Artur Rojek mówi:

"Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" to piękna piosenka o miłości, którą wszyscy znamy i nucimy od pokoleń, dlatego trochę bałem się czy uda mi się stworzyć wersję, która będzie czymś zupełnie nowym i moim, ale z zachowaniem całego przekazu. Okazało się, że z wraz z producentem Kubą Galińskim bez problemu znaleźliśmy na nią patent. Wyszło nastrojowo, lirycznie i klimatycznie. Tak jak lubię.

Utwór powstał przy okazji muzycznej akcji promocyjnej, w której wzięli udział czołowi polscy artyści i gdzie każdy stworzył swoją wersję tej piosenki. Wspólna wersja artystów dostępna jest także w formie videoklipu.

Premiera "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" Artura Rojka na antenie Radia ZET po 22:00.