Zamknij

Perkusista Blink-182 trafił do szpitala. Mąż Kourtney Kardashian napisał w sieci: "Boże, ocal mnie"

29.06.2022 07:31
Travis Barker
fot. IPA/ABACA/Abaca/East News

Travis Barker z Blink-182 trafił do szpitala. Mąż Kourtney Kardashian tuż przed zdarzeniem opublikował w sieci niepokojący wpis.

Travis Barker to amerykański muzyk, kompozytor i perkusista. Rozpoczął naukę gry na instrumencie zaledwie w wieku 5 lat. Największą popularność przyniosła mu działalność w grupie Blink-182. Po jej rozpadzie założył wraz z Markiem Hoppusem formację Plus 44. Komponował i nagrywał dla artystów takich jak Avrl Lavigne, Black Eyed Peas, Pharrel Williams czy The Game.

Travis Barker z Blink-182 trafił do szpitala

Jak donosi portal TMZ, 28 czerwca Travis Barker został przewieziony do szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Na zdjęciach z wydarzenia widać perkusistę przenoszonego do karetki na noszach. Obok stała jego żona Kourtney Kardashian.

Według doniesień portalu, zanim doszło do niepokojącej sceny, artysta odwiedził szpital West Hills, gdzie sprawdzał stan swojego problemu zdrowotnego. Szczegóły na jego temat nie są znane.

Travis Barker przewieziony karetką do szpitala

Aktualnie nie wiemy, co było przyczyną nagłego wezwania karetki i przewiezienia Barkera do szpitala. Jednak przed tymi wydarzeniami artysta umieścił na Twitterze niepokojący wpis, w którym użył słów:

Boże, ocal mnie.

Czy publikacja dotyczy stanu zdrowia Barkera? Jaki jest jego aktualny stan? Odpowiedzi na te pytania, póki co zostają tajemnicą.

Magazyn Billboard zwrócił się do przedstawicieli Barkera i Kardashian w celu potwierdzenia wydarzeń i wyjaśnienia sytuacji. Póki co nie uzyskano komentarza.

RadioZET.pl/Billboard/TMZ