Zamknij

Perkusista Blink-182 przeniesiony na noszach do karetki. Nowe wiadomości o mężu Kourtney Kardashian

30.06.2022 11:58
Travis Barker
fot. IPA/ABACA/Abaca/East News

Travis Barker z Blink-182 został zabrany przez karetkę do szpitala. Do sytuacji doszło dość niespodziewanie. Wiemy, co się stało mężowi Kourtney Kardashian.

Travis Barker to znany perkusista, członek rockowej grupy Blink-182, a prywatnie od niedawna mąż Kourtney Kardashian. Niedawno media zalała informacja, że artysta nagle trafił do szpitala.

Travis Barker trafił do szpitala. Muzyka przeniesiono na noszach do karetki

Do zdarzenia doszło 28 czerwca, kiedy to ratownicy medyczni przenieśli muzyka na noszach do karetki. Następnie artysta został przetransportowany do Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles.

Fani artysty przerazili się doniesieniami o perkusiście. Grozy dodawał fakt, że przed zdarzeniem Barker opublikował post o treści: "Boże, ocal mnie", a jego córka, Alabama Barker rozpaczliwie prosiła o modlitwę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Travis Barker w szpitalu. Wiemy, co się stało

Dziś wiemy już, że przed pojawieniem się w Cedars-Sinai Medical Center znany muzyk odwiedził szpital w West Hills z powodu silnych bólów brzucha oraz nudności. Sprawa okazała się dość poważna i Barkera przewieziono karetką do innej placówki, gdzie mógł otrzymać odpowiednią pomoc.

Serwis TMZ donosi, że od rodziny muzyka wie, iż przyczyną nagłych dolegliwości perkusisty było zapalenie trzustki, które miała wywołać wykonana niedawno kolonoskopia. Przedstawiciele muzyka nie potwierdzili jeszcze tej wersji wydarzeń. Podobne powikłanie po wspomnianym badaniu zalicza się do bardzo rzadkich przypadków.