Zamknij

Paul Stanley z KISS przeszedł operację. Muzyk odpowiedział fanom, w jaki sposób dochodzi do siebie

14.01.2022 16:29

Paul Stanley z KISS przeszedł kolejną operację. Muzyk opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym pokazał, w jaki sposób dochodzi do siebie.

Paul Stanley
fot. Rex Features/East News

KISS to zespół znany ze swojego wielkiego show na scenie. Nawet najwięksi sceptycy twierdzą, że ich koncerty są warte zobaczenia i polecają je nawet tym, którzy nie do końca podzielają entuzjazm związany z kompozycjami formacji. Występy grupy obejmują często niebezpieczne elementy powiązane z graniem na wysokości czy bliskim kontaktem z ogniem.

Paul Stanley przeszedł kolejną operację. Tym razem musiał zoperować bark

Niedawno grupa zdecydowała się zakończyć kilkudziesięcioletnią karierę. Jak stwierdził lider kapeli, Gene Simmons, muzycy chcieliby zakończyć działalność w pełnym zdrowiu i w szczycie swojej formy. Artyści ruszyli w kolejną trasę koncertową, którą chcieli pożegnać się z fanami i która, podobnie jak wiele innych, została utrudniona przez pandemię.

Plany pokrzyżował także stan Paula Stanleya. Muzyk dwa lata temu zerwał ścięgno bicepsa i musiał przejść operację. Potem doznał kontuzji kolana oraz miał kolejną operację - tym razem stawu biodrowego. Sytuacja zrobiła się bardzo niepokojąca, kiedy niedawno ogłosił fanom, że znowu był w szpitalu.

Paul Stanley z KISS przeszedł operację. Pokazał jak wraca do zdrowia

Tym razem chodziło o operację barku. Muzyk opublikował zdjęcie z temblakiem, a fani zastanawiali się, czy jeszcze kiedykolwiek Stanley będzie w stanie wystąpić na scenie i podołać wyzwaniom scenicznym stawianym przez KISS.

Trzy tygodnie po tamtym wpisie artysta ponownie zwrócił się do fanów. Najwyraźniej czuje się całkiem nieźle.

Mijają trzy tygodnie od operacji barku! Wariowałem już, więc przepisałem sobie najlepsze lekarstwo, jakie znam. Przejechanie 25 mil na moim rowerze.