Zamknij

Orange Warsaw Festival: zobacz filmowe podsumowanie od Radia ZET

Redakcja
05.06.2017 19:50
Orange Warsaw Festival
fot. Orange Warsaw Festival

Dwudniowy Orange Warsaw Festival 2017 upłynął pod znakiem świetnej zabawy, rewelacyjnej muzyki i najlepszych artystów. Byliśmy tam z kamerą i specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie tego, co działo się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

To była już dziesiąta edycja imprezy pod nazwą Orange Warsaw Festival. Po raz trzeci wydarzenie odbyło się na warszawskim Służewcu. Na dwóch scenach wystąpiło kilkunastu artystów - na czele z Imagine Dragons, Kings Of Leon, Years&Years i Martinem Garrixem. Pogoda dopisała, więc miasteczko festiwalowe pękało w szwach. Ponad 50 tysięcy osób zjawiło się, by wraz z gwiazdami OWF 2017 otworzyć sezon festiwali. I było to naprawdę huczne otwarcie, bo w line-upie znaleźli się przecież czołowi headlinerzy światowych wydarzeń muzycznych.

Na Służewcu nie mogło zabraknąć dziennikarzy Radia ZET. W naszej strefie czekały na festiwalowiczów konkursy, muzyka oraz przestrzeń do wypoczynku i relaksu. Można było też wykonać festiwalowy makijaż lub tatuaż, albo upleść wianek.

Dla tych, którzy nie mieli okazji pobawić się na Orange Warsaw Festivalu 2017, i dla tych, którzy byli, ale chcą to przeżyć jeszcze raz, przygotowaliśmy krótki materiał filmowy z tego wydarzenia. Sprawdźcie, kogo i co uchwyciła nasza kamera!

 

RadioZET.pl/AS