Zamknij

Opole 2018. Przemysław Babiarz zaśpiewał utwór Wojciecha Młynarskiego [WIDEO]

Redakcja
10.06.2018 09:36
Przemysław Babiarz
fot. TVP Info screen

Opole 2018. Przemysław Babiarz zadebiutował na 55. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dziennikarz TVP Sport wykonał utwór Wojciecha Młynarskiego pt. "W Polskę idziemy". Występ był częścią koncertu piosenki literackiej.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Za nami dwa dni 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Tegoroczna edycja festiwalu pozostawia jednak wiele do życzenia. Śledząc wydarzenia z Opola nie sposób nie zauważyć zamieszania wokół zwyciężczyń w konkursie debiutów oraz pustek na widowni

W trakcie drugiego dnia festiwalu piosenki w Opolu widzowie nie zostawili suchej nitki na Krzysztofie Krawczyku, który „zaśpiewał” z playbacku.

Opole 2018. Przemysław Babiarz śpiewa 

W sobotę na deskach amfiteatru w Opolu doszło również do niespodziewanego debiutu. Przemysław Babiarz na festiwalu w Opolu w koncercie piosenki literackiej zaprezentował utwór Wojciecha Młynarskiego pt. „W Polskę idziemy”.

Występ dziennikarza TVP Sport podzielił internautów. ''Młynarski w grobie się przewraca...'' - napisał jeden z użytkowników Twittera. ''Świetny występ. No i przede wszystkim na żywo!'' - skomentowała jedna z internautek. 

Zobacz także

RadioZET.pl/DG