Zamknij

Open’er Park startuje już 15 lipca. Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią w Gdyni

20.05.2021 12:05

Open'er Park powered by Orange startuje już 15 lipca. Ten specjalny i niepowtarzalny projekt będzie łączył w sobie kilka rzeczy, m.in. muzykę, kino czy teatr. Poznaliśmy właśnie pierwszych artystów, którzy wezmą udział w Open'er Park w Gdyni.

Opener Park Gdyni
fot. mat. prasowe

Open’er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów Open’er Park w Gdyni.

Open’er Park startuje już 15 lipca. Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią w Gdyni

Otwarcie Open'er Park będzie zarówno żeńskie, męskie, jak i duetowe. 15 lipca spotkamy się z Brodką, która jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje nowy album "Brut" – mieszankę punkowej energii i surowej wizji abstrakcyjnego świata. Jak zapowiada artystka, jej występ w Gdyni będzie wyjątkowy.

Podczas koncertu na Open’er Park możecie się spodziewać kompletnego, przemyślanego widowiska, którego przedsmak dają teledyski do "Game Change" i "Hey Man" – mówi Brodka,

Dzień później, 16 lipca zobaczymy The Dumplings, którzy specjalnie na tę okazję powrócą na scenę: "Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się na niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, wydarzeniu. Open’er od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim Was, wspaniałych ludzi, bez których byśmy nie istnieli. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu, zagramy w tym roku jeden, wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszytko się u nas zaczęło".

Spektakularnym zakończeniem weekendu otwarcia będą występy Quebonafide. Fani rapera i założyciela QueQuality, którzy bardzo długo czekali na jego powrót live, hasło „Tęskniłem za Tobą” stało się już czymś więcej niż fragmentem słynnego „Bubbletea” z ubiegłorocznego albumu „Romantic Psycho”. Dlatego na Open’er Park, po blisko dwuletniej przerwie koncertowej, zagra aż dwa razy – 17 i 18 lipca.

Wkrótce poznamy kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Open'er Park powered by Orange w Gdyni. Sprzedaż biletów rozpoczyna się już w piątek, 21 maja na stronie internetowej opener.pl.