Zamknij

Open'er Festival: TAKE ME THERE – dzień 1. z koncertami Radiohead, Die Antwoord i The 1975

01.07.2020 13:42

Open’er Festival: TAKE ME THERE to wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie nas w świat najlepszych openerowych koncertów. Przez cztery dni internauci będą mogli obejrzeć retransmisje występów największych gwiazd. 1 lipca zobaczymy występy pięciu słynnych zespołów.

Opener Festival TAKE ME THERE dzień 1 Radiohead Die Antwoord The 1975 retransmisje koncertów
fot. Youtube screen

Opener Festival: TAKE ME THERE – retransmisje koncertów online 1 lipca [GODZINY, ROZPISKA]

Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE to wyjątkowy projekt pod patronatem Radia ZET, który przeniesie internautów na teren lotniska Gdynia-Kosakowo. Chociaż fani nie pojawią się fizycznie na terenie festiwalu, jak co roku przez cztery towarzyszyć będą im ogromne emocje.

1 lipca, czyli pierwszego dnia wydarzenia, widzowie zobaczą retransmisje pięciu festiwalowych koncertów, które odbyły się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady. Wszystkie koncerty będzie można oglądać na stronie internetowej opener.pl.

Open'er Festival 2021: YUNGBLUD wystąpi w Gdyni

Harmonogram koncertów Opener Festival: TAKE ME THERE (1 lipca)

17:00 – Cool Kids of Death (2019)

Pochodzący z Łodzi zespół zakończył w grudniu 2013 roku. To właśnie wtedy muzycy zagrali dali ostatni występ. Open’er Festival 2019 okazał się naprawdę wyjątkową edycją, bo tysiące widzów miało okazję zobaczyć jednorazową reaktywację kultowej grupy grającej alternatywę i punk rocka.

18:00 – The 1975 (2019)

The 1975 to obecnie jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów. Wszystkie ich albumy robią furorę na listach przebojów. W maju ukazał się ich najnowszy krążek „Notes on a Conditional Form”, który promuje m.in. hit „If You're Too Shy (Let Me Know)”. Mimo ogromnej ulewy ich występ na Main Stage w 2019 roku przyciągnął prawdziwe tłumy.

19:30 – Die Antwoord (2015)

Koncerty Die Antwoord to czyste szaleństwo. Za każdym razem pod sceną trwa jednak wielka impreza, która zawsze przyciąga mnóstwo widzów. Nie inaczej było w 2015 roku, kiedy zakręcony zespół z RPA pojawił się w Gdyni. Tłum festiwalowiczów szalał przy hitach „I Fink U Freeky” czy „Baby's on Fire”.

21:00 – Radiohead (2017)

To był jeden z najważniejszych koncertów Open’er Festival ostatnich lat. Muzyka legendarnego zespołu z Thomem Yorkem (którego zobaczymy na festiwalu w 2021 roku) na czele nie przestaje zachwycać kolejnych pokoleń słuchaczy. Słynący z alternatywnego rocka oraz psychodelicznej elektroniki headliner nie zawiódł i dał świetny występ.

23:00 – The Dead Weather (2010)

Amerykańska grupa z Nashville była jednym z headlinerów Open'er Festival 2010. Ich muzyka to bardzo zaskakująca mieszanka surowego rocka i prawdziwego garażowego brzemienia. 

Opener Festival 2021: bilety już w sprzedaży

1 lipca do sprzedaży trafiły bilety na Open'er Festival 2021. Pula Regular Tickets jest już dostępna na stronie internetowej alterart.pl. 

Ważna informacja: wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival Powered by Orange 2020 zachowują ważność na nową datę festiwalu.

Ceny biletów na Open'er Festival 2021:

  • Karnet 4 dni - 649 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 749 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) - 459 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + pole namiotowe - 529 zł
  • Bilety jednodniowe - 315 zł
  • Bilet parkingowy dla campera / przyczepy z dostępem do prądu - 670 zł
loader

RadioZET.pl/mat.prasowe