Zamknij
Opener Festival 2022 strefa Radia ZET
  • Adrian Nowak
  • Robert Karpowicz
  • Frank Leen
  • 26 Zobacz
fot. Radio ZET

Open’er Festival 2022 za nami. Po raz pierwszy na terenie festiwalu pojawiła się strefa Radia ZET, która zaliczyła naprawdę świetny debiut. Tysiące festiwalowiczów korzystało z naszych atrakcji, a do zetkowej strefy wpadły również znane gwiazdy. Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Open’er Festival 2022 przyniósł wiele świetnych koncertów, ale także mnóstwo dobrej zabawy m.in. w strefie Radia ZET. Poniżej prezentujemy najlepsze zdjęcia i nagrania z festiwalowiczami bawiącymi się wspólnie z nami.

Strefa Radia ZET na Open’er Festival 2022. Najlepsze zdjęcia i wideo

Przez wszystkie festiwalowe dni Radio ZET towarzyszyło festiwalowiczom w koncertowej zabawie. To właśnie u nas każdy uczestnik mógł odpocząć na leżakach czy słynnych już kolorowych schodach, a jeśli miał ochotę na trochę szaleństwa, mógł potańczyć na naszym parkiecie do najgorętszych tanecznych przebojów dobrze znanych z zetkowej anteny. Podobnie jak podczas Orange Warsaw Festival 2022, hitem naszej strefy okazały się zjeżdżalnia i huśtawka z wodospadem, do której każdego dnia ustawiała się długa kolejka.

Prosto z lotniska Gdynia-Kosakowo prowadziliśmy również programy na żywo, a nasze plenerowe studio odwiedzały różne gwiazdy, m.in. Szczyl i Frank Leen. Kilku festiwalowych artystów udzieliło także wywiadów specjalnie dla Radia ZET. Z Magdą Barczyk rozmawiali Maneskin, Jessie Ware, Twenty One Pilots, Years & Years i Glass Animals.

Zabraliśmy też kilku szczęśliwców, którzy wygrali nasz konkurs, na niezapomniany lot helikopterem, z którego pokładu mogli oglądać Gdynię i polskie morze.

Cieszymy się, że spędziliście ten festiwalowy czas razem z nami i gwarantujemy, że to nie koniec muzycznych wrażeń od Radia ZET. Do zobaczenia na Kraków Live Festival 2022, który odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia.

Poniżej nasze relacje z Open'er Festival 2022: