Zamknij
Opener Festival 2022 Glass Animals Tove Lo Michael Kiwanuka
  • maneskin
  • tove lo
  • the killers
  • 15 Zobacz
fot. mat. prasowe / Meredith Truax / Olivia Rose

Open’er Festival 2022 pod patronatem Radia ZET zapowiada się znakomicie. Na kilku scenach zobaczymy występy polskich i światowych artystów. Kogo warto posłuchać na żywo? Oto 15 zagranicznych gwiazd, których koncertów nie możesz ominąć.

Open’er Festival 2022 odbędzie się w dniach 29 czerwca-2 lipca. Na lotnisku Gdynia-Kosakowo pojawi się aż kilkudziesięciu artystów, w tym wiele polskich gwiazd. Zobaczymy m.in. Dawida Podsiadłę, Taco Hemingwaya, Kaskę Sochacką, Ralpha Kaminskiego, Natalię Szroeder, Szczyla, Young Leosię, Zalię, Jana-rapowanie czy braci Kacperczyk. Pojawi się też wyjątkowa strefa Radia ZET z mnóstwem atrakcji.

W Gdyni wystąpi również wielu interesujących artystów z całego świata. Oto 15 zagranicznych gwiazd, których koncertów nie możesz ominąć.

Opener Festival 2022: 15 koncertów zagranicznych gwiazd, których nie możesz ominąć

Open'er Festival 2022 to cztery dni kapitalnej muzyki, a podczas nich występy świetnych tegorocznych headlinerów, czyli Imagine Dragons, Dua Lipy, Twenty One Pilots i The Killers, którzy podbiją Orange Main Stage. Line-up jest jednak tak bogaty, że świetnych koncertów nie zabraknie także na innych scenach.

W naszej galerii prezentujemy 15 zagranicznych gwiazd Open’er Festival 2022, na których koncerty na pewno warto się wybrać.