Zamknij

ASAP Rocky nie wystąpi na Open'er Festival 2019. Wiemy, kto go zastąpi

Piotr Krajewski
04.07.2019 11:20

ASAP Rocky nie wystąpi na Open’er Festival 2019. Koncert rapera w Gdyni oficjalnie odwołano. Rapera zatrzymano w Szwecji w związku z pobiciem mężczyzny na ulicy i trafił do aresztu. Organizatorzy Open’er Festival 2019 poinformowali, że ASAP Rocky zostanie zastąpiony na głównej scenie przez rapera Stormzy.

Opener Festival 2019 ASAP Rocky nie wystąpi 4 lipca koncert w Gdyni odwołany kto go zastąpi
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/East News

ASAP Rocky nie wystąpi na Opener Festival 2019. Koncert odwołany

Koncert ASAP Rocky na Open’er Festival 2019 nie odbędzie się. Organizatorzy oficjalnie poinformowali, że raper nie wystąpi 4 lipca na festiwalu w Gdyni. Powodem jest zatrzymanie ASAP Rocky w Szwecji. Amerykański gwiazdor trafił do aresztu po bójce na jednej z ulic Sztokholmu. Nagranie z tego momentu trafiło do internetu.

ASAP Rocky miał być jedną z największych gwiazd drugiego dnia Open’er Festival 2019. Jego koncert był zaplanowany jako ostatni na głównej scenie imprezy.

Opener Festival 2019: kto zastąpi ASAP Rocky na festiwalu?

Choć ASAP Rocky nie pojawi się 4 lipca na Open’er Festival 2019, organizatorzy festiwalu poinformowali, że pojawi się zastępstwo. Na Main Stage wystąpi inny znany raper — Stormzy, który był gwiazdą Kraków Live Festival 2018.

>> Open'er 2019 - rozpiska godzinowa koncertów. Kto zagra i kiedy? [LINE-UP]

Tegoroczny headliner Glastonbury zaledwie w kilka godzin zdecydował się nam pomóc i przyjechać do Gdyni. Wielkie dzięki i szacunek! — napisali organizatorzy.

Koncert Stormzy na Open’er Festival 2019 odbędzie się 4 lipca o godz. 0:30.

RadioZET.pl/PK