Zamknij

One Direction wracają do muzyki? Liam Payne wspomina o powrocie! [WIDEO]

Redakcja
16.04.2018 16:53
One Direction
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

One Direction to jeden z największych fenomenów muzyki pop ostatnich lat. W ciągu zaledwie kilku lat zespół stał się jednym z najsłynniejszych boysbandów w historii. Grupa zdecydowała się jednak zawiesić działalność, a członkowie skupili się na karierach solowych. Liam Payne udzielił ostatnio wywiadu, w którym poruszano temat powrotu One Direction. Odpowiedź Brytyjczyka zaintrygowała fanów!

Wielki powrót One Direction do muzyki?

W jednym z ostatnich wywiadów Liam Payne został zapytany o One Direction i ich ewentualny powrót do muzyki. Przypomnijmy, że zespół zawiesił działalność w 2016 roku.

24-letni Brytyjczyk poinformował, że wszyscy członkowie grupy mieli już okazję porozmawiać o wznowieniu działalności.

Myślę, że dojdzie do tego w którymś momencie. Wszyscy rozmawialiśmy o tym — potwierdził Payne i przyznał, że marzy im się kolejna fantastyczna trasa koncertowa.

Co ciekawe, wśród fanów krążą informacje na temat nowego utworu One Direction zatytułowanego „Muse”, który miał zostać zarejestrowany w organizacji zajmującej się prawami autorskimi na rynku muzycznym. Dowodem ma być screen, który jest dostępny w mediach społecznościowych.

Żadna z informacji nie została jednak na razie oficjalna potwierdzona.

Zespół One Direction powstał w 2010 roku podczas siódmej edycji brytyjskiego „X Factor”. W programie grupa zajęła ostatecznie 3. miejsce i rozpoczęła swoją wielką karierę muzyczną. W ciągu sześciu lat boysband wydał pięć multiplatynowych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Na początku 2015 roku One Direction opuścił Zayn Malik.

Do ich największych przebojów należą utwory „What Makes You Beautiful”, „Drag Me Down”, „Story of My Life”, „One Way or Another (Teenage Kicks)” czy „Live While We're Young”.

Obecnie wszyscy członkowie One Direction skupili się na karierach solowych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/ tellymix.co.uk/PK