Zamknij

Olivia Newton-John nie żyje. Jej ostatni wpis chwyta za serce

10.08.2022 11:32

Olivia Newton-John nie żyje. Nieodżałowana gwiazda musicalu "Grease" odeszła w wieku 73 lat. Jej ostatni wpis na Instagramie chwyta za serce.

Olivia Newton-John
fot. Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Olivia Newton-John nie żyje. Znana aktorka i piosenkarka podbiła serca swoich wielbicieli rolą w musicalu "Grease". Gwiazda od 1992 roku zmagała się z nowotworem.

Zobacz także

Olivia Newton-John nie żyje. Jej ostatni wpis chwyta za serce

73-letnią artystkę pożegnali muzycy z całego świata, dla których była inspiracją i dobrą znajomą. Wśród opłakujących śmierć aktorki znalazł się jej filmowy partner - John Travolta. Album ze ścieżką dźwiękową do ich wspólnej produkcji rozszedł się w niemal 30 milionach egzemplarzy.

Olivia Newton-John od lat aktywnie prowadziła swojego Instagrama, gdzie zgromadziła przeszło 760 tysięcy obserwatorów. Ostatni wpis artystki dzisiaj łapie za serce.

Olivia Newton-John z mężem. To ostatnie zdjęcie, jakie opublikowała

Ostatnie zdjęcie, które wokalistka opublikowała na portalu to archiwalna fotografia. Widzimy na niej szeroko uśmiechniętą aktorkę w ramionach męża, Johna Easterlinga.

Para poznała się w latach 90. W 2008 roku zakochani wzięli dwa śluby. Jedna ceremonia odbyła się na szczycie góry w Peru, a druga na plaży na Florydzie.

loader