Zamknij

Olivia Newton-John nie żyje. Coldplay i Natalie Imbruglia złożyli hołd artystce na Wembley [WIDEO]

17.08.2022 10:02

Coldplay i Natalie Imbruglia wystąpili razem na Wembley. Artyści wspólnie oddali hołd zmarłej niedawno Olivii Newton-John. Wykonali hit "Summer Nights".

Natalie Imbruglia/Coldplay
fot. Mark Cavill / Avalon/Photoshot/East News/Invision/Invision/East News

Olivia Newton-John nie żyje. Gwiazda musicalu "Grease" zmarła w wieku 73 lat po wieloletniej, nierównej walce z nowotworem. Wokalistkę pożegnał jej partner z planu kinowego hitu - John Travolta, a także pogrążony w żałobie mąż.

Olivia Newton-John nie żyje. Gwiazdy składają hołd artystce

Artystka zostanie zapamiętana także przez wielu znanych muzyków, którzy po jej śmierci tłumnie publikowali wspomnienia związane z przebojami wokalistki w mediach społecznościowych. Hołd Newton-John postanowiła złożyć również grupa Coldplay.

Grupa z Chrisem Martinem na czele zaplanowała na najbliższy czas aż sześć koncertów na legendarnym stadionie Wembley. Podczas wydarzeń na scenę do zespołu dołączają goście tacy jak Craig David czy H.E.R. W trakcie drugiego koncertu z cyklu obok lidera Coldplay stanęła Natalie Imbruglia.

Coldplay i Natalie Imbruglia wykonali utwór "Summer Nights" na Wembley

Artyści wspólnie wykonali cover wielkiego hitu "Summer Nights", który pojawił się w musicalu "Grease" i zadedykowali go zmarłej wokalistce. W nowej interpretacji to Imbruglia wciela się w rolę Sandy granej przez Olivię Newton-John, a Chris Martin śpiewa wersy Danny'ego, postaci granej przez Johna Travoltę.

Oprócz tego Coldplay i Imbruglia wykonali wspólnie również wielki hit artystki "Torn".

loader

RadioZET.pl/NME