Zamknij

OFF Festival 2022 z kolejnymi gwiazdami. Artur Rojek jako guru ujawnia program [ARTYŚCI]

01.12.2021 09:00

OFF Festival 2022 ujawnia program i artystów. Do internetu trafił psychodeliczny spot z Arturem Rojkiem, twórcą festiwalu, który zdradził nazwiska gwiazd przyszłorocznej edycji. Kto wystąpi na OFF Festival 2022 w Katowicach? Na scenie zobaczymy m.in. Iggy Popa, Metronomy, Bikini Kill czy Rinę Sawayamę.

OFF Festival 2022
fot. mat. prasowe

OFF Festival to jeden z najpopularniejszych festiwali na mapie Polski. Stworzona przez Artura Rojka impreza, celebrująca przede wszystkim muzykę alternatywną, od wielu lat odbywa się w Katowicach.

Poznaliśmy line-up OFF Festival 2022. Artur Rojek w psychodelicznym spocie ogłosił kolejnych artystów, którzy dołączyli do programu festiwalu. Kto wystąpi na OFF Festival 2022 w Katowicach?

OFF Festival 2022: program, line-up. Kto wystąpi w Katowicach? [ARTYŚCI]

Artur Rojek, założyciel i dyrektor artystyczny festiwalu ujawnił program i artystów OFF Festival 2022 w spocie, w którym wciela się w rolę psychodelicznego guru. Twórca imprezy zapowiedział także, że przyszłoroczna edycja będzie bardzo ekologiczna i pełna różnych atrakcji.

W Katowicach wystąpią Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altin Gün, Dry Cleaning i DJ Seinfeld. Wcześniej ogłoszono już koncerty m.in. Iggy Popa, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, Eriki De Casier czy Natalie Bergman.

Bardzo szanujemy naszych fanów dlatego co roku staramy się zapewnić im taki program, żeby wyjeżdżając z OFF-a czuli się duchowo nakarmieni i zainspirowani. Przyszłoroczna edycja jest dla nas wyjątkowa, po pierwsze dlatego, że jest jubileuszowa, a po drugie dlatego, że wracamy po czy też w trakcie pandemii. Chcemy, żeby uczestnicy festiwalu poczuli się tak jak kiedyś w najlepszym sklepie z płytami, czy jakby teraz trafili na playlistę, której nie chcą przestać słuchać – mówi Artur Rojek i dodaje: "Nie robimy OFF-a dla Instagrama, tylko dla prawdziwych przeżyć. Dlatego w kampanii promującej naszą imprezę wcieliłem się w rolę szalonego guru, również w komentarzu do rzeczywistości – tej offline i online. Dzisiaj wiele osób do nas mówi z małych, średnich dużych ekranów. Ja mówię: przybywajcie na OFF-a. Tu jest muzyka i my jesteśmy o muzyce".

OFF Festival 2022: data. Kiedy odbędzie się festiwal w Katowicach? [TERMIN]

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2022 roku.

Sprzedaż biletów na festiwal trwa. Wejściówki można kupić na stronie internetowej OFF Festival.

Off Festival 2022
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe