Zamknij

Nowe piosenki świąteczne z 2021 roku. 10 utworów, których musisz posłuchać [WIDEO]

22.12.2021 14:40
Ed Sheeran Elton John
fot. mat. prasowe Warner Music Poland

Nowe piosenki świąteczne z 2021 roku. W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele nowych utworów związanych z Bożym Narodzeniem. Największe zagraniczne gwiazdy stworzyły kolejne hity idealne na okres bożonarodzeniowy. Poniżej prezentujemy 10 nowych piosenek świątecznych z 2021 roku.

Nowe piosenki świąteczne są czymś, na co czeka każdy fan świąt Bożego Narodzenia. Największe zagraniczne gwiazdy nie zawiodły również w tym roku i nagrały kolejne świąteczne przeboje, które umilą nam ten wyjątkowy czas. Poniżej znajdziecie 10 nowych piosenek świątecznych z 2021 roku.

Nowe piosenki świąteczne 2021 – najlepsze zagraniczne utwory na święta

W 2021 roku nowe piosenki świąteczne stworzyło wielu znanych i lubianych artystów. Znana ze świątecznych hitów Kelly Clarkson nagrała duet z Arianą Grande, świąteczna królowa Mariah Carey zaprezentowała zupełnie nowy utwór, Ed Sheeran i Elton John postanowili wspólnie życzyć nam wesołych świąt, a Michael Bublé podzielił się nową świąteczną piosenką z okazji wydania nowej wersji swojej kultowej płyty "Christmas". To jednak nie koniec – poniżej prezentujemy aż 10 nowych piosenek świątecznych z 2021 roku.

Zobacz także

Ed Sheeran & Elton John – "Merry Christmas"

Kelly Clarkson – "Christmas Isn't Canceled (Just You)"

James Arthur – "Christmas Bells"

Sia – "Pin Drop"

Michael Bublé – "The Christmas Sweater"

Mariah Carey – "Fall In Love At Christmas" (feat. Khalid & Kirk Franklin)

John Legend – "You Deserve It All"

Meghan Trainor – "My Kind Of Present"

Duncan Laurence – "Wishes Come True"

Kelly Clarkson & Ariana Grande – "Santa, Can't You Hear Me"