Zamknij

Nowe informacje o stanie zdrowia Micka Jaggera. Wokalista The Rolling Stones przejdzie poważną operację

Magdalena Kulej
01.04.2019 19:53

Wokalista zespołu Rolling Stones, 75-letni Mick Jagger, w tym tygodniu podda się operacji serca - poinformował w poniedziałek Reuters, powołując się na portal Drudge Report.

Nowe informacje o stanie zdrowia Micka Jaggera. Wokalista The Rolling Stones przejdzie poważną operację
fot. archiwum RadioZET.pl

Mick Jagger przejdzie poważną operację, podczas której wymieniona zostanie jedna z zastawek serca. Według Drudge Report operacja ma być przeprowadzona jeszcze w tym tygodniu w Nowym Jorku. Portal podkreśla, że takie operacje w 95 procentach kończą się powodzeniem, a na korzyść Jaggera przemawia jego znakomita forma fizyczna.

Z powodu problemów ze zdrowiem Jaggera zespół musiał odłożyć trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, która miała rozpocząć się w tym miesiącu. Frontman słynnych "Stones'ów" ma wrócić na scenę latem tego roku.

- Lekarze doradzili mu, aby nie jechał w trasę koncertową, ponieważ potrzebuje pomocy medycznej. Gdy wróci do zdrowia, wtedy będzie mógł również śpiewać - napisali członkowie The Rolling Stones na Twitterze.

Sam Jagger przeprosił fanów, którzy kupili bilety na koncert grupy. "Nienawidzę nikogo tak zawodzić" - napisał Jagger na Twitterze. "Jestem zdruzgotany tym, że musimy odwołać koncerty, ale będę pracował ciężko aby wrócić tak szybko, jak będzie to możliwe" - dodał.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/MK