Zamknij

Nicki Minaj winna majątek urzędowi skarbowemu? Artystka zaprzecza

04.08.2022 16:56
Nicki Minaj
fot. Rex Features/East News

Nicki Minaj ma dług w wysokości niemalże 200 milionów dolarów w urzędzie skarbowym? Znana raperka odniosła się do powielanych plotek.

Nicki Minaj to amerykańska raperka modelka i aktorka, która osiągnęła ogromny sukces już po wydaniu debiutu. Płyta "pink Friday" z 2010 roku zajęła pierwsze miejsce na liście Billboard 200 i zyskała status potrójnej platyny.

Nicki Minaj winna majątek urzędowi skarbowemu? Artystka zaprzecza

Sukces Minaj od tamtego czasu ciągle się mnożą. Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek swojego gatunku na świecie. Raperka sprzedała łącznie około 85 milionów swoich płyt.

Jakiś czas temu świat obiegły plotki, że Nicki Minaj ma długi. Pogłoski są dość precyzyjne. Wynika z nich, że raperka jest winna fiskusowi aż 173 miliony dolarów. Powtarzane coraz częściej niepotwierdzone informacje rozsierdziły artystkę.

Nicki Minaj odpowiada na plotki o swoich długach

Źródłem plotek jest najprawdopodobniej była asystentka Minaj - Kate Miller, która rzekomo poinformowała o długach raperki za pośrednictwem fałszywego konta na Instagramie. Oprócz tego miała zarzucić gwieździe, że zapłaciła aż 75 tysięcy dolarów, aby jej najnowszy singiel trafił na wyższe pozycje muzycznych zestawień.

Nicki Minaj postanowiła odnieść się do pogłosek podczas swojego ostatniego live'a na Instagramie. Artystka, chociaż zarzuty wobec niej są poważne, zachowała spokój i poczucie humoru.

Minaj odniosła się do łatwowierności fanów słowami:

Każdego dnia widzę, że stajecie się coraz głupsi.

Raperka zdementowała plotki.

RadioZET.pl/Interia