Zamknij

Nel dołącza do projektu Spotify Radar Polska. Artystka zaprezentowała letni hit "Cud"

29.06.2022 11:42
Nel
fot. mat.prasowe

Nel znalazła się w prestiżowym 5-osobowym gronie wschodzących gwiazd wspieranych przez Spotify. Artystka zaprezentowała utwór "Cud" i dołączyła do projektu Spotify Radar Polska.

Nel dołączyła do grona  wspieranych przez polską odsłonę najbardziej rokujących młodych artystów - RADAR POLSKA, wspólnie z Anią Leon, Julią Rocką, Marissą oraz Tynskym. Udział Nel w projekcie RADAR POLSKA wiąże się ze znaczącym, rocznym wsparciem Spotify w postaci budowania kariery i widoczności na plafformie Spotify, a także prowadzeniem lokalnych kampanii marketingowych.

Nel dołącza do projektu Spotify Radar Polska

Singiel “Cud” z którym artystka debiutuje w RADAR POLSKA, jest zachowany w letnim klimacie, na który artystka czeka cały rok. Utwór utrzymany jest w energicznych, niezwykle pogodnych i wakacyjnych rytmach. Już w dniu premiery utwór okazał się wielkim sukcesem na Spotify, gdzie słuchają go dziesiątki tysięcy nowych fanów wokalistki.

Nel ma już na koncie kilka utworów i pracuje nad płytą. Jak zapowiada, będzie ona skupiała się na ukochanych przez nią podróżach, szukaniu własnego “ja”. Muzycznie spodziewać się można ciekawych rytmów, zróżnicowania gatunkowego i melodii. Artystka chce, by płyta zaskoczyła i twierdzi, że “takiej w Polsce jeszcze nie było”. Krążka możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Nel prezentuje singiel "Cud"

Wokalistka rozwija swoje umiejętności muzyczne już od dziecka. Od 13 roku życia gra na pianinie, zaczęła naukę gry na gitarze, perkusji oraz bębnach. Oprócz muzyki interesuje się zwierzętami, a także podróżami, które zajmują bardzo ważne miejsce w jej życiu - w sieci można ją odnaleźć jako “neltropic”, gdzie prezentuje się zwykle w morskiej, tropikalnej scenerii wśród palm. Z racji, że bliskie jej sercu są także chemia oraz kryminologia, Nel podjęła edukację na studiach medycznych.

Poniżej znajdziecie teledysk do utworu "Cud" produkcji Kofeiny.