Zamknij

Natalia Nykiel nagrała teledysk na Cyprze! Zobacz klip do singla „Spokój”

Redakcja
20.06.2017 12:00

22-letnia artystka pracuje obecnie nad nowym albumem. Singlem promującym wydawnictwo jest piosenka „Spokój”. Natalia Nykiel zaprezentowała właśnie teledysk do tego utworu.

Natalia Nykiel nagrała teledysk na Cyprze! Zobacz klip do singla „Spokój”
fot. ons.pl

„Spokój” to pierwszy utwór, który promuje drugi studyjny album artystki. Krążek zadebiutuje w sklepach najprawdopodobniej już jesienią. Na nowy hit Natalii Nykiel możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Red Bull Tour Bus

Przypomnijmy, że od początku czerwca Natalia jest w trasie koncertowej po siedmiu polskich miastach. Trasa jest jednak wyjątkowa – wokalistka występuje bowiem na dachu muzycznego autobusu. Wszystkie koncerty prowadzi gospodarz muzycznego programu Radia ZET - Marcin Wojciechowski.

Wielkie sukcesy Natalii Nykiel

Debiutancki album artystki, znanej m.in. z drugiej edycji The Voice of Poland, został wydany we wrześniu 2014 roku. Krążek "Lupus Electro" spotkał się bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów, a krytycy muzyczni chwalili Natalię za niezwykle interesujące łączenie popu z dźwiękami elektroniki. Słuchacze Radia ZET pokochali utwory „Bądź Duży” i „Error”.

RadioZET.pl/PK