Zamknij

Natalia Nykiel i Marcin Maciejczak nagrali wspólny utwór. Posłuchaj piosenki "Ciepły Front"

20.05.2021 11:06

Marcin Maciejczak zaprosił Natalię Nykiel do stworzenia wspólnego utworu. Piosenka "Ciepły front” promuje debiutancki album artysty zatytułowany "Tamte dni”.

Marcin Maciejczak i Natalia Nykiel
fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Natalia Nykiel przyjęła zaproszenie Marcina Maciejczaka, jej charakterystyczny głos można usłyszeć na najnowszym singlu promującym album artysty. To przedostatnia piosenka, która ujrzy światło dzienne przed premierą płyty.

Marcin Maciejczak wydaje debiutancki album. Kiedy premiera płyty "Tamte dni"?

Za niespełna miesiąc, bo już 11 czerwca, ukaże się debiutancki album Marcina Maciejczaka zatytułowany "Tamte dni”. Muzyk zaprezentował właśnie utwór "Ciepły front" z gościnnym udziałem znanej wokalistki Natallii Nykiel.

Piosenki możecie posłuchać poniżej:

Natalia Nykiel i Marcin Maciejczak o współpracy przy utwórze "Ciepły front"

Muzyczna para podkreśla, że ich współpraca była naprawdę ciekawym i niezwykle inspirującym doświadczeniem.

"Duet z Natalią jest dla mnie bardzo wyjątkowy. To w końcu spotkanie mnie – fana z autorytetem, artystką, która ma na koncie ogromne sukcesy. Nie spodziewałem się, że taka współpraca będzie możliwa w tak szybkim czasie. Jestem szczęściarzem. Dostałem jako debiutant ogromne wsparcie" – mówi Marcin.

"Marcin jest jednym z najciekawszych nowych, młodych wokalistów w Polsce. Jego piosenki, mimo jego młodego wieku, są super dojrzałe i do mnie trafiają. To główny powód, dla którego przyjęłam zaproszenie do tego duetu. Uważam, że to ogromna wartość, umieć docierać do różnych wiekowo grup odbiorców i to wielka siła Marcina. To go bardzo wyróżnia na tle innych wykonawców" – dodaje Natalia.

Wokalista stworzył utwór z myślą dodania otuchy swoim słuchaczom w najtrudniejszych chwilach ich życia. Piosenka ma być czymś więcej niż tło do codziennej rutyny, ma podnosić na duchu i dawać siłę w chwilach zwątpienia.

"To nasz hymn wdzięczności. Tym utworem dziękujemy z Natalią naszym fanom za to, że są i nas wspierają. Oczywiście, tekst ma także bardziej uniwersalne przesłanie – chciałbym, żeby „Ciepły front” dawał nadzieję w momentach, w których myślimy sobie, że jesteśmy sami. Żeby przypominał, że zawsze mamy kogoś obok siebie, nawet jeśli tego nie dostrzegamy. Dla mnie są to moi bliscy, ale mimo wszystko miewam momenty zwątpienia i wtedy dociera do mnie, że zawsze mam u swojego boku cudownych ludzi, jakimi są moi fani" - wyjaśnia Marcin Maciejczak.

loader

RadioZET.pl/Materiały prasowe